21 września 2016

A CZY TY POSTAWISZ WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ? ZOSTAŃ AMBASADOREM TCHIBO CARD (KAMPANIA TRWA DO 30 WRZEŚNIA 2016)! :)

Od ponad miesiąca jestem ambasadorką TCHIBOCARD w kampanii zorganizowanej z ramienia REKOMENDUJ. Jakiś czas temu otrzymałam przemiłą wiadomość od zespołu, że w ramach kampanii jedzie do mnie wyjątkowy upominek od Tchibo. Zawartość poznałam dopiero po odpakowaniu ogromnej paczki! :) Chcecie wiedzieć co znalazłam w środku?
Bądź ze mną na bieżąco:

Wspaniałe prezenty od Tchibo na pewno umilą mi pierwsze słoneczne dni wiosny i wakacyjne pikniki oraz pozwolą na spędzenie wielu przyjemnych chwil! :) W ogromnym pudle znalazłam tortownicę z pokrywką, karafkę z wkładem idealnym do aromatyzowania wody za pomocą owoców i pokrywką idealną do transportu, wodoodporne radio łazienkowe ze zintegrowanym czujnikiem ruchu oraz koc piknikowy XXL (2m x 2m)! :) Te i wiele innych produktów znajdziecie w sklepach Tchibo. Ubrania, biżuteria i akcesoria, bielizna nocna, obuwie, urządzenia i akcesoria kuchenne, a także meble i dekoracje do domu (są nawet Cotton Balls! :)), zabawki, książki i media, elektronika, a nawet akcesoria dla zwierząt. Ceny są naprawdę przystępne! :) Poza wyżej wymienionymi miłymi dodatkami, w sklepach Tchibo zakupicie ekspresy Cafissimo, kapsułki Cafissimo, kawę w ziarnach, paloną i mieloną z zakamaeków całego świata, a także wszelkie akcesoria kawowe (spieniacze do mleka, szklanki, filiżanki i łyżeczki i tym podobne). Obsługa w kawiarni Tchibo jest przemiła i zawsze służy dobrym słowem i wyjaśnieniami. Swoje urodziny spędziłam w kawiarence bardzo miło! :) A kawa jest... przepyszna! :)
Jak działa program ambasadorski? Po pierwsze, zaproś znajomych do klubu TchiboCard i wpadnij razem z nimi do dowolnego sklepu TchiboCard, by mogli zapisać się do klubu Tchibo. Ty otrzymasz kawę za 1 zł oraz pieczątkę, a Twój znajomy tymczasową kartę klubu TchiboCard (właściwa plastikowa karta z tłoczonym imieniem, nazwiskiem i numerem zostanie przesłana pocztą na podany adres w ciągu jednego tygodnia), kawę za 1 zł oraz materiałową torbę TchiboCard, będzie ponadto mógł rekrutować innych. A teraz... Możecie cieszyć się chwilką z kawą Tchibo za 1 zł! :). Ty w dalszym ciągu możesz odkrywać rabaty zachęcając znajomych do dołączenia do klubu TchiboCard. Za pierwszego znajomego zapisanego z Twojego polecenia otrzymasz rabat 20% + kawę za 1 zł, za drugiego znajomego materiałową torbę TchiboCard, rabat 20 zł przy zakupach za 100 zł + kawę za 1 zł, za trzeciego znajomego rabat 30% na ekspres Cafissimo + kawę za 1 zł, za czwartego znajomego 1+50% + kawę za 1 zł, a za piątego znajomego 2+1 + kawę za 1 zł. Opłaca się? Jak najbardziej! :) Do klubu możesz zapisać się także online. Będąc w klubie TchiboCard możesz liczyć na darmową dostawę każdego zamówienia, a także na specjalne oferty tylko dla klubowiczów. Dodatkowo, za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz jedno ziarno. Z ziarnami Tchibo możesz otrzymać zniżki nawet do -75%! :) Warto dołączyć do TchiboCard i zostać ambasadorem. Musicie się jednak pospieszyć, ponieważ kampania trwa jeszcze tylko do 30 września 2016 roku! :)
        
A Ty znasz asortyment sklepu Tchibo? 

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka