2 października 2016

PRZESYŁKI I ZAKUPY, CZYLI CO U MNIE NOWEGO? || INDIGO NAILS, SKIN79, ARDELL, BODYBOOM, ORGANIQUE, ORGANIC SHOP

Mamy piękną jesień w tym roku, prawda? Mam nadzieję, że ten stan utrzyma się na długo... Jak dla mnie słońce może z nami zostać nawet do maja przyszłego roku. Na szczęście jesienna chandra to pojęcie, które nie istnieje w moim słowniku. Jesienią tryskam energią, mam milion nowych pomysłów i dużo chęci do działania, dlatego spodziewajcie się niebawem wspaniałej niespodzianki ode mnie. Na blogu będzie się działo dużo, dużo, dużo nowego, a Wy możecie spodziewać się podwójnej ilości wpisów. Nie mogę się doczekać, awww! :) Tymczasem czas na kolejny wpis z cyklu nowości miesiąca, których jest dość sporo. Związane jest to z wrześniowym pokazem nowości INDIGO NAILS, warszawskimi targami BEAUTY FORUM, przesyłką od TCHIBO i zakupami na jesień. Sami zobaczcie ile cudów zebrało się u mnie w domu we wrześniu! :)
Bądź ze mną na bieżąco:

Cudaczki z pokazu jesiennych nowości INDIGO NAILS. Pięć odcieni magnetycznych żeli w pędzelku z efektem "kociego oka": Gravity, Rio de Janeiro, Ave Caesar, Game Over i Party Queen. Robią wrażenie, prawda? Obejrzycie je dokładnie w tym wpisie! :)
Zapas maseczek do twarzy z BIELENDY.
Drobne zakupy z AVON: płyn do kąpieli, pianka do kąpieli i krem z serii Planet Spa i dwie zapachowe nowości na jesień: Avon LIFE i i Today Tomorrow Always ABSOLUTE.
W kolejce na przetestowanie czeka nowa maska do twarzy SKIN79.
Niespodzianka od TCHIBO. Więcej możecie zobaczyć w tym wpisie.
Zakupy w DROGERII PIGMENT.
Tonik i krem do rąk od IVA NATURA.
Zakupy z targów BEAUTY FORUM w Warszawie, więcej zobaczycie w tym wpisie.
Kilka wspaniałych produktów pielęgnacyjnych od SPADOMOWE.
Sweterki idealne na jesień z SELFIEROOM.
Co spodobało Wam się najbardziej?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka