30 marca 2017

RELACJA ZE SPOTKANIA ZAPRZYJAŹNIONYCH BLOGEREK W RYBNIKU 4 MARCA 2017 ROKU

Ola z bloga W świecie Aleksandry jest najlepsza! Dlaczego? Bo organizuje najfajniejsze kameralne spotkania na Śląsku! A gdzie dokładniej? W pięknym Rybniku. Ostatnim razem, 4 marca, spotkałyśmy się w przytulnej, stylowej Restauracji Pasja w samym centrum Rybnika. Na spotkanie wybrałam się z Asią z bloga My cosmetics, my style, my world i Kasią z bloga Kobiece FascynacjeW Restauracji Pasja zarezerwowano dla nas całą salę, dzięki czemu mogłyśmy rozmawiać do woli i bez żadnego skrępowania. Spotkanie umilała przyjemna muzyka i... przepyszne jedzenie. Szarlotka z lodami i Carpaccio wołowe skradły moje serce.
Bądź ze mną na bieżąco:

Gwoździem programu była prelekcja Pana Adama z platformy REACHaBLOGGER, który zwrócił uwagę na na to jak podejmować współprace, na co zwracać największą uwagę i jak czerpać korzyści z blogowania. Znacie REACHaBLOGGER? Ogólnie rzecz biorąc to narzędzie ułatwiające współpracę na linii bloger-reklamodawca, które umożliwia sprawną kooperację na atrakcyjnych warunkach. Z REACHaBLOGGER korzystają agencje reklamowe, agencje PR, platformy e-commerce, agencje SEO, agencje digitalowe i marki. Ja już założyłam konto na platformie, a Ty? :) 
Po prelekcji Pana Adama przyszedł czas na wspólne zdjęcia, obiad i deser, rozmowy i rozdanie upominków od sponsorów Spotkania Świadomych Blogerek. Na powyższym zdjęciu widzicie przedsmak tego, co czeka Was w kolejnym wpisie z upominkami. Jak Wam się podobają magnesy i naklejki z logo Spotkania Świadomych Blogerek? :)

Lista obecności:
1. http://kosmetykitomagia.blogspot.com/
2. http://kobiecefascynacje.blogspot.com/
3. http://www.paaatriziaa.pl/
4. http://www.dziewczynaagenta007.pl/
5. http://www.bycpiekna24.blogspot.com/
6. http://kargawr.blogspot.com/
7. http://renia114.blogspot.com/
8. http://77dakota.blogspot.com/
9. http://mamazpasjablog.blogspot.com/
10. http://www.gabi-net.eu/
11. http://www.gorzela.pl/
12. https://www.youtube.com/user/Malwinkowo
13. http://swiatdzikuski26.blogspot.com/
14. http://www.kosmetycznepasje.pl/
15. http://aleksandra1308.blogspot.com/
Dziękuję za świetne spotkanie! :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka