3 lutego 2017

SZKOLENIE Z INDIGO NAILS LAB - BASIC SQUARE (KATOWICE, CENTRUM SZKOLENIOWE I DYSTRYBUCJI INDIGO & POSH LASHES BY JOANNA BANDURSKA, 27 STYCZNIA 2017)

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami i marzysz o pracy stylistki paznokci? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub poznać nowe metody zdobień? Zapisz się już dziś na jedno ze szkoleń lub warsztatów organizowanych przez INDIGO NAILS na terenie całej Polski. Przeczytaj dalszą część wpisu i dowiedz się więcej! :)
INDIGO NAILS posiada szeroki wachlarz szkoleń ze stylizacji paznokci dopasowanych do poziomu umiejętności kursantek. Szkolenia BASIC ALMOND&OVALBASIC SQUAREBASIC OVAL&ALMOND&SQUARE  są przeznaczone dla początkujących (i nie tylko) i rozpoczynają się częścią teoretyczną, na której omówiona zostaje między innymi budowa paznokcia naturalnego i przedłużonego, choroby i schorzenia paznokcia, proces dezynfekcji i sterylizacji, różnice w budowie oraz w podłożeniu szablonu przy kształtach: kwadrat, migdał, owal oraz zasady higieny i bezpieczeństwa pracy w zawodzie stylistki paznokci. Podczas szkoleń BASIC utytułowani instruktorzy INDIGO NAILS uczą między innymi podstaw dotyczących budowania paznokcia, piłowania na kształt migdałka, owalu i kwadratu, zastosowania frezarki przy przygotowywaniu i opracowywaniu paznokci, a także różnych technik zdobień. Szkoleniem wartym uwagi jest także szkolenie MANICURE, podczas którego  zostają omówione 4 typy manicure: manicure biologiczny, manicure tradycyjny (cążkowy i frezarką), manicure Indigo Spa, manicure hybrydowy). Oprócz tego instruktorzy przekazują swoją wiedzę na temat między innymi chorób i schorzeń paznokcia, procesu dezynfekcji i sterylizacji, poprawnego piłowania paznokci naturalnych, aplikacji metodą naprzemienną, a także prezentują produkty Indigo Spa oraz akcesoria do manicure i zapoznają kursantki z masażem dłoni. Dla zaawansowanych, INDIGO NAILS proponuje szkolenie ADVANCED, gdzie instruktorzy uczą wykonywać skomplikowane kształty takie jak sztylet, pipe, gotycki migdał, gotycki pipe, edge i bridge (jeden wybrany kształt = jedno szkolenie), a także precyzyjne i skomplikowane zdobienia biżuteryjne i trójwymiarowe. Przed każdym ze szkoleń kursantka otrzymuje bogate materiały szkoleniowe ze schematami, rysunkami i miejscem na notatki. Szkolenia prowadzone są na produktach i urządzeniach INDIGO NAILS w kameralnych grupkach 2/4 osobowych w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej. Na koniec każdego ze szkoleń weryfikowana jest wiedza kursantek poprzez przeprowadzenie egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jeśli obie części egzaminu przebiegną pomyślnie, kursantka otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za konkretną metodę. Jeśli egzaminy zakończą się niepowodzeniem, ustalony zostaje kolejny termin (dodatkowo płatny). INDIGO NAILS dopuszcza możliwość DOSZKOLENIA, podczas którego rozwiązane zostają konkretne problemy związane za stylizacją paznokci i poprawie ulega technika. INDIGO NAILS proponuje ponadto kursy z technik NAIL ART charakteryzujące się mnogością wzorów, przeróżnych technik i ciekawą tematyką. Bad Icon, postaci z kreskówek, realistyczne obrazy wykonane farbkami akwarelowymi, precyzyjne wzory kwiatowe w stylu retro tzw. zhostowo? Żaden problem. Do wyboru mamy trzy techniki: zdobienia akrylowe, żelowe lub farbkami. Kursantki wykonują stylizacje na tipsach, wzornikach i kartach treningowych, a po każdym z kursów otrzymują Certyfikat Nail Art za wybraną metodę. 


Tydzień temu (27.01.2017) wzięłam udział w szkoleniu Basic Square w Centrum Szkoleniowym i Dystrybucji Indigo & Posh Lashes by Joanna Bandurska w Katowicach. Po raz kolejny pragnę zachęcić Was do udziału w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez Asię. Lepszej nauczycielki nie znajdziecie w całej Polsce. Uwierzcie mi na słowo i sprawdźcie na własnej skórze. Asia rozpoczęła szkolenie częścią teoretyczną, na której omówiona została między innymi budowa paznokcia naturalnego i przedłużonego, choroby i schorzenia paznokcia, proces dezynfekcji i sterylizacji, budowę i podłożenie szablonu przy kwadracie oraz zasady higieny i bezpieczeństwa pracy w zawodzie stylistki paznokci. Podczas szkolenia BASIC SQUARE nauczyłam się między innymi podstaw dotyczących budowania paznokcia, piłowania na kształt kwadratu (co nie jest tak łatwe, jak gdyby mogło się wydawać! :)), zastosowania frezarki przy przygotowywaniu i opracowywaniu paznokci, prawidłowej aplikacji koloru oraz oczywiście poznałam french'a na dwa sposoby (konstrukcyjny i malowany). Ogólnie rzecz biorąc, po wykonaniu mojego pierwszego kwadratu z frenchem konstrukcyjnym cieszyłam się jak dziecko. W końcu mój ulubiony kształt wygląda profesjonalnie! :)

Chciałabym zachęcić wszystkie z Was, które interesują się stylizacją paznokci do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach - to kluczowy etap w drodze do rozwijania swoich zdolności, nauki prawidłowej aplikacji produktów do stylizacji paznokci, a także bezpieczeństwa w trakcie wykonywania manicure. Rozwijajcie swoje pasje! :)

Wybierz szkolenie dla siebie:
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka