19 września 2013

BLOG EXPERTS #3

Kilka dni temu miało miejsce trzecie, tym razem dwudniowe, spotkanie Blog Experts. O poprzedniej konferencji blogerów i vlogerów pisałam TUTAJPierwszego dnia mieliśmy okazję spotkać się po raz kolejny w KIJÓW.CENTRUM, natomiast dnia drugiego gościliśmy się w pięknym Małopolskim Ogrodzie Sztuki, a dokładniej w kawiarni Pauza In Garden (pufy rządzą!).


Ciekawych rozmów, merytorycznych prelekcji i ciekawych prezentacji nie było końca. W sobotę mieliśmy okazję wysłuchać Moniki Czaplickiej, która mówiła o tym, że "Kryzys się opłaca (blogerom)" - ta prezentacja wygrała całą konferencję. Wpadnijcie tutaj: Wielbiciele boskiej Moniki Czaplickiej i koniecznie poczytajcie. Moniko, zostaję Twoją wielbicielką. Kolejnym ciekawym prelegentem był Łukasz Węgrzyn, który mówił o tym co wolno, a czego nie wolno blogerom od strony prawnej. W sposób bardzo przystępny przedstawił głęboki temat praw autorskich. Oprócz wymienionych wyżej prelegentów wystąpili również: Maciek Troyann Trojanowicz z prezentacją "Love is in the Air - czyli jak współpracować z marką i robić to dobrze" oraz Konrad Conrad, który pokazał "Jak się kręci videoblogi na zachodzie?"


W niedzielę było bardzo kreatywnie. Pierwszy zaprezentował się Konrad Conrad, który poprowadził warsztaty video. Następnie mieliśmy okazję aktywnie uczestniczyć w warsztatach kreatywności, które poprowadził kabareciarz, komik i trener kreatywności Tomasz Biskup.


Dzień drugi Blog Experts uświetnił panel dyskusyjny z twórcami blogów modowych i stylistami, w którym uczestniczyli: Joanna z bloga Szafa Sztywniary, Luke z bloga True2Me, Gabriela z bloga Street Fashion in Krakow, GOShA z GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia, Dawid z bloga Secondhand Dandy oraz Robert z bloga MR. FACELESS oraz panel dyskusyjny z twórcami blogów kulinarnych.


Wielkie słowa uznania dla Rity i Konrada za kolejną, ciekawą i merytoryczną imprezę! :)

13 komentarzy :

 1. Wspaniale spotkanie, uwelbiam takie w ktorych mozna dowiedziec się czegos nowego :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. hahah jesteśmy mega na taaakim jednym zdjęciu z Aśką ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. musiało być super :) Świetnie wyglądałas Kochana ^^ ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. genialnie!:) chciałabym uczestniczyć w takim spotkaniu, prócz świetnej zabawy można się wiele nauczyć i usłyszeć naprawdę ciekawe wskazówki. zazdroszczę!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszcze takiego wydarzenia
  Bardzo fajnie wygladasz

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo żałuję, że nie było mnie w Krakowie w tych dniach

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe :) z chęcią bym posłuchała co mają do powiedzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. strasznie żałuje że nie mogłam być bo jak zwykle było ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super blog ;p

  Obserwujemy?

  http://lifestyleourblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. świetnie prezentowałaś się na otwarciu sinsay ! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Super, że zrobiłaś fotorelację. Też miałam tam być, ale zachorowałam w pierwszym dniu panelu dyskusyjnego i już się nie wykaraskałam. Tutaj przynajmniej mogę zobaczyć, co mnie ominęło i bardzo żałuję.

  buziaki!
  Modowy Maniak <3

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka