19 września 2013

BLOG EXPERTS #3

Kilka dni temu miało miejsce trzecie, tym razem dwudniowe, spotkanie Blog Experts. O poprzedniej konferencji blogerów i vlogerów pisałam TUTAJPierwszego dnia mieliśmy okazję spotkać się po raz kolejny w KIJÓW.CENTRUM, natomiast dnia drugiego gościliśmy się w pięknym Małopolskim Ogrodzie Sztuki, a dokładniej w kawiarni Pauza In Garden (pufy rządzą!).


Ciekawych rozmów, merytorycznych prelekcji i ciekawych prezentacji nie było końca. W sobotę mieliśmy okazję wysłuchać Moniki Czaplickiej, która mówiła o tym, że "Kryzys się opłaca (blogerom)" - ta prezentacja wygrała całą konferencję. Wpadnijcie tutaj: Wielbiciele boskiej Moniki Czaplickiej i koniecznie poczytajcie. Moniko, zostaję Twoją wielbicielką. Kolejnym ciekawym prelegentem był Łukasz Węgrzyn, który mówił o tym co wolno, a czego nie wolno blogerom od strony prawnej. W sposób bardzo przystępny przedstawił głęboki temat praw autorskich. Oprócz wymienionych wyżej prelegentów wystąpili również: Maciek Troyann Trojanowicz z prezentacją "Love is in the Air - czyli jak współpracować z marką i robić to dobrze" oraz Konrad Conrad, który pokazał "Jak się kręci videoblogi na zachodzie?"


W niedzielę było bardzo kreatywnie. Pierwszy zaprezentował się Konrad Conrad, który poprowadził warsztaty video. Następnie mieliśmy okazję aktywnie uczestniczyć w warsztatach kreatywności, które poprowadził kabareciarz, komik i trener kreatywności Tomasz Biskup.


Dzień drugi Blog Experts uświetnił panel dyskusyjny z twórcami blogów modowych i stylistami, w którym uczestniczyli: Joanna z bloga Szafa Sztywniary, Luke z bloga True2Me, Gabriela z bloga Street Fashion in Krakow, GOShA z GOShA Stylizacje Metamorfozy Szkolenia, Dawid z bloga Secondhand Dandy oraz Robert z bloga MR. FACELESS oraz panel dyskusyjny z twórcami blogów kulinarnych.


Wielkie słowa uznania dla Rity i Konrada za kolejną, ciekawą i merytoryczną imprezę! :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka