26 września 2013

OTWARCIE FASHION SHOW - POKAZ BLOGERÓW MODOWYCH

Co będzie modne w najbliższym sezonie? O tym mogliście się przekonać tydzień temu, dziewiętnastego września, w Galerii Krakowskiej, podczas otwarcia Fashion Show. Wraz z dziesięcioma innymi bloger(k)ami z Małopolski miałam okazję uczestniczyć w jesiennym pokazie mody, podczas którego każdy z nas mógł zaprezentować się w dwóch własnych stylizacjach. Podczas Fashion Show można było również podziwiać projekty stworzone przez topowe blogerki: Alice Point, Jessy Mercedes oraz Macademian Girl. 


W pierwszej prezentowanej przeze mnie stylizacji główną rolę odegrały dwa elementy: parka ze skórzanymi rękawami oraz ćwiekowane kalosze idealne na pochmurną i deszczową jesień. Moja druga stylizacja znalazła się już na blogu, możecie obejrzeć jej dokładne zdjęcia oraz opis TUTAJ. Nawet ja czasami odchodzę od swojej ukochanej czerni i szarości na rzecz jasnych, pastelowych kolorów. Prezentowane odcienie zachowane są jednak idealnie w klimacie jesiennym.

W pokazie uczestniczyli:
Ania Pałka: http://www.hannnah.pl/
Roksana Tekieli: http://roksana-t.pl/
Łukasz Witek: http://www.true2me.pl/
Patrycja Gubała: http://vividdd.blogspot.com/


A po pokazie czekała nas dość długa sesja zdjęciowa! :)


Bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli na pokazie w Galerii Krakowskiej i oglądali mnie na wybiegu. Świetnie się bawiłam i poznałam wielu wspaniałych ludzi! Oby więcej takich wydarzeń! :)

Wpis jest wynikiem współpracy z Galerią Krakowską.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka