17 października 2013

AKCJA KARMIMY PSIAKI

Czy słyszeliście o akcji KARMIMY PSIAKI? Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. W ramach trwającej II edycji akcji wspieramy schroniska z całej Polski. Udział w akcji polega na „nakarmieniu” psiaka wchodząc na stronę: www.karmimypsiaki.pl. Każde trzy osoby, które zalogują się na stronie to jeden posiłek przekazany do psiaków z tych schronisk. Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji znajdziecie tutaj: www.karmimypsiaki.pl/infoHau’asujemy – to nowa inicjatywa ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki. Nadrzędnym celem jest zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.

GOORAL: 17 listopada wszyscy Krakowianie zgromadzą się w klubie Kwadrat, by pobawić się przy gwieździe wieczoru, którym będzie GOORAL! Tak, ten GOORAL od wielkiego hitu „Karczmareczka”, „W moim ogródecku” czy wielu innych kawałków w klimacie ethno electro. Muzyka Goorala to nic innego jak połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną, przy której nie sposób ustać w miejscu. 

KASIA SOCHACKA: Tego wspaniałego wieczoru nie zabraknie nowych brzmień w wykonaniu wzruszającej Kasi Sochackiej, finalistki programu Mam Talent, krakowskiej studentki Uniwersytetu Ekonomicznego, której kariera rozwija się z miesiąca na miesiąc, a 5 października premierę miał jej drugi singiel „Drzazga”. Warto to zobaczyć ;) Wpadnijcie, zapiszcie się, bądźcie z nami: https://www.facebook.com/events/680353811976496/BLOGERZY DLA PSIAKÓW: Dodatkowo odbędzie się pokaz stylizacji blogerek modowych, które wzięły udział w konkursie modowym na "festiwalową stylizację" oraz pokaz przysmaków "inspirowanych miłością do czworonogów" przygotowanych przez blogerów kulinarnych. Dużą dawkę humoru zapewni prowadzący wieczoru.

Nie słyszałaś o konkursie, a jesteś blogerką modową i chciałabyś wziąć udział? Ja już wysłałam swoją stylizację. Pomimo tego, że może do końca nie odpowiada stylowi festiwalowemu to mam nadzieję, że pomoże w promowaniu akcji. Łapcie linka do wpisu: http://mademoisellepatrizia.blogspot.com/2013/10/camouflage.html

Trzy proste kroki:
1. Stwórz stylizację, której tematem przewodnim jest STYL FESTIWALOWY 
(z uwagi na organizowany koncert charytatywny pod szyldem hau’asujemy).
2. Prześlij zdjęcie konkursowe wraz z opisem na: konkurs@karmimypsiaki.pl. Zostanie ono umieszczone w albumie ze zdjęciami na fan page'u karmimypsiaki.pl. Album startuje 21 października, ale można dołączyć również po tym terminie, przesyłając zgłoszenie maksymalnie do 7 listopada. Przesyłajcie koniecznie jedno zdjęcie - w innym przypadku Organizator wybiera zdjęcie, które wstawi do albumu.
3. Wrzuć na swojego bloga informację o akcji Karmimy Psiaki, a otrzymasz podwójne zaproszenie na koncert Goorala i Kasi Sochackiej.

ZWYCIĘZCY: Spośród 20 osób, które w dniu 13 listopada o godzinie 15.00 uzbierają największą liczbę głosów (lajków) jury Karmimy Psiaki wybierze 5 osób. Zwycięzcę nagrody głównej oraz nagród pocieszenia!
NAGRODĘ GŁÓWNĄ sponsoruje PrezentMarzeń.pl. Zwycięzca będzie miał do wyboru jedną z nagród z Pakietu 'PrezentMarzeńBOX' Dla Niej

W Jury konkursu zasiada: Przedstawiciel Fundacji Sarigato organizującej akcję Karmimy Psiaki, przedstawiciel Sponsora nagrody, Ewelina Kustra prowadząca odzieżową markę SHE/s A RIOT, blogerka modowa D E Y N N oraz Amelia Zioło, blogerka Choccolatte's Style prowadząca stronę Małopolskie Blogerki Modowe (http://malopolskieblogerki.blogspot.com/).

Jeśli nie jesteście zainteresowani konkursem, ale pomimo tego chcielibyście wesprzeć akcję Karmimy Psiaki i inicjatywę Hau'asujemy, to będziemy ogromnie wdzięczni za wzmiankę na ten temat na Waszym blogu bądź fanpage'u.JAK JESZCZE MOŻNA POMÓC?

ZBIÓRKA KARMY: Głównym Partnerem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wspólnymi siłami odbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów, które mogą przydać się w schronisku (czyt: koce, dywany, smycze, obroże). 
ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy niedziałające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

Od tego momentu niech słowo POMAGAM budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia hau'asujemy = gramy dla psiaków!


BILETY NA KONCERT:
20 zł – tylko do 31 października (liczba biletów ograniczona)
30 zł – od 1 do 16 listopada
35 zł – w dniu koncertu, przed wejściem na koncert (tylko w przypadku kiedy bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Bilety wstępu na koncert dostępne w salonach sieci Empik oraz na eBilet.pl: http://bit.ly/hauasujemy, a także od dnia 23 października w Klubie Kwadrat oraz w Klubie Pod Jaszczurami.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki, w celu budowy pierwszego Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków. 


PATRONI:
Patronat honorowy nad akcją objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.
Patroni medialni: TVP Krakow, interia.pl, dlastudenta.pl, czasdzieci.pl, familie.pl, www.krakow.pl.
Partnerzy, którzy wsparli akcję i dzięki którym wydarzenie może się odbyć to:
Green Smoke Polska, Greengo.pl, Karma zoo, Klub Studencki Kwadrat, e-Bilet.pl.


4 komentarze :

 1. Popieram takie akcje. Szkoda, że nie mogę być obecna :(

  http://www.daariaaa.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś może drugą osobą prowadzącą bloga, która zainteresowała się zwierzętami i chce im pomóc...szkoda że resztę dziewczyn na tym świecie interesuje tylko jakaś tam szmatka, która ma na sobie albo jakieś mazidło....brawo i wyrazy uznania.... inne dziewczyny z blogów też by mogły chociaż raz na jakiś czas wspomnieć o naszych braciach mniejszych i w jakiś sposób im pomóc... internet w tych czasach może zdziałać cuda...trzeba tylko chcieć a wielu osobom po prostu się nie chce...pozdrawiam Emilia

  OdpowiedzUsuń
 3. Magazine cover - Students will choose a magazine, then study past cover photos for inspiration. But
  what if you could get better grades with less study time. Students
  will pick an issue within their community.

  Here is my web-site: dslr photography basics (youtube.com)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka