17 października 2013

AKCJA KARMIMY PSIAKI

Czy słyszeliście o akcji KARMIMY PSIAKI? Karmimy Psiaki to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. W ramach trwającej II edycji akcji wspieramy schroniska z całej Polski. Udział w akcji polega na „nakarmieniu” psiaka wchodząc na stronę: www.karmimypsiaki.pl. Każde trzy osoby, które zalogują się na stronie to jeden posiłek przekazany do psiaków z tych schronisk. Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji znajdziecie tutaj: www.karmimypsiaki.pl/infoHau’asujemy – to nowa inicjatywa ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki. Nadrzędnym celem jest zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.

GOORAL: 17 listopada wszyscy Krakowianie zgromadzą się w klubie Kwadrat, by pobawić się przy gwieździe wieczoru, którym będzie GOORAL! Tak, ten GOORAL od wielkiego hitu „Karczmareczka”, „W moim ogródecku” czy wielu innych kawałków w klimacie ethno electro. Muzyka Goorala to nic innego jak połączenie electro, dnb i dubstepu z góralszczyzną, przy której nie sposób ustać w miejscu. 

KASIA SOCHACKA: Tego wspaniałego wieczoru nie zabraknie nowych brzmień w wykonaniu wzruszającej Kasi Sochackiej, finalistki programu Mam Talent, krakowskiej studentki Uniwersytetu Ekonomicznego, której kariera rozwija się z miesiąca na miesiąc, a 5 października premierę miał jej drugi singiel „Drzazga”. Warto to zobaczyć ;) Wpadnijcie, zapiszcie się, bądźcie z nami: https://www.facebook.com/events/680353811976496/BLOGERZY DLA PSIAKÓW: Dodatkowo odbędzie się pokaz stylizacji blogerek modowych, które wzięły udział w konkursie modowym na "festiwalową stylizację" oraz pokaz przysmaków "inspirowanych miłością do czworonogów" przygotowanych przez blogerów kulinarnych. Dużą dawkę humoru zapewni prowadzący wieczoru.

Nie słyszałaś o konkursie, a jesteś blogerką modową i chciałabyś wziąć udział? Ja już wysłałam swoją stylizację. Pomimo tego, że może do końca nie odpowiada stylowi festiwalowemu to mam nadzieję, że pomoże w promowaniu akcji. Łapcie linka do wpisu: http://mademoisellepatrizia.blogspot.com/2013/10/camouflage.html

Trzy proste kroki:
1. Stwórz stylizację, której tematem przewodnim jest STYL FESTIWALOWY 
(z uwagi na organizowany koncert charytatywny pod szyldem hau’asujemy).
2. Prześlij zdjęcie konkursowe wraz z opisem na: konkurs@karmimypsiaki.pl. Zostanie ono umieszczone w albumie ze zdjęciami na fan page'u karmimypsiaki.pl. Album startuje 21 października, ale można dołączyć również po tym terminie, przesyłając zgłoszenie maksymalnie do 7 listopada. Przesyłajcie koniecznie jedno zdjęcie - w innym przypadku Organizator wybiera zdjęcie, które wstawi do albumu.
3. Wrzuć na swojego bloga informację o akcji Karmimy Psiaki, a otrzymasz podwójne zaproszenie na koncert Goorala i Kasi Sochackiej.

ZWYCIĘZCY: Spośród 20 osób, które w dniu 13 listopada o godzinie 15.00 uzbierają największą liczbę głosów (lajków) jury Karmimy Psiaki wybierze 5 osób. Zwycięzcę nagrody głównej oraz nagród pocieszenia!
NAGRODĘ GŁÓWNĄ sponsoruje PrezentMarzeń.pl. Zwycięzca będzie miał do wyboru jedną z nagród z Pakietu 'PrezentMarzeńBOX' Dla Niej

W Jury konkursu zasiada: Przedstawiciel Fundacji Sarigato organizującej akcję Karmimy Psiaki, przedstawiciel Sponsora nagrody, Ewelina Kustra prowadząca odzieżową markę SHE/s A RIOT, blogerka modowa D E Y N N oraz Amelia Zioło, blogerka Choccolatte's Style prowadząca stronę Małopolskie Blogerki Modowe (http://malopolskieblogerki.blogspot.com/).

Jeśli nie jesteście zainteresowani konkursem, ale pomimo tego chcielibyście wesprzeć akcję Karmimy Psiaki i inicjatywę Hau'asujemy, to będziemy ogromnie wdzięczni za wzmiankę na ten temat na Waszym blogu bądź fanpage'u.JAK JESZCZE MOŻNA POMÓC?

ZBIÓRKA KARMY: Głównym Partnerem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wspólnymi siłami odbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów, które mogą przydać się w schronisku (czyt: koce, dywany, smycze, obroże). 
ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: Partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy niedziałające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

Od tego momentu niech słowo POMAGAM budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia hau'asujemy = gramy dla psiaków!


BILETY NA KONCERT:
20 zł – tylko do 31 października (liczba biletów ograniczona)
30 zł – od 1 do 16 listopada
35 zł – w dniu koncertu, przed wejściem na koncert (tylko w przypadku kiedy bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Bilety wstępu na koncert dostępne w salonach sieci Empik oraz na eBilet.pl: http://bit.ly/hauasujemy, a także od dnia 23 października w Klubie Kwadrat oraz w Klubie Pod Jaszczurami.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki, w celu budowy pierwszego Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków. 


PATRONI:
Patronat honorowy nad akcją objął Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa.
Patroni medialni: TVP Krakow, interia.pl, dlastudenta.pl, czasdzieci.pl, familie.pl, www.krakow.pl.
Partnerzy, którzy wsparli akcję i dzięki którym wydarzenie może się odbyć to:
Green Smoke Polska, Greengo.pl, Karma zoo, Klub Studencki Kwadrat, e-Bilet.pl.


Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka