13 stycznia 2015

REMINGTON PEARL PRO STYLER: PODWÓJNA LOKÓWKA CI9522

Podwójna lokówka CI9522 należy do kolekcji Remington Pearl. Wykorzystano w niej wyjątkową moc perły w połączeniu z powłoką Advanced Ceramic z prawdziwymi perłami, która została stworzona specjalnie dla marki Remington. Profesjonalna podwójna lokówka umożliwia uzyskanie przepięknych, miękkich loków lub pełnych objętości fal. W tym wpisie przedstawię Wam teorię i specyfikację urządzenia, natomiast niebawem w jednym z kolejnych postów pokażę Wam jak włosy prezentują się w po stylizacji podwójną lokówką! :)


Po pierwsze, podkreślenia wymaga to, że lokówka wyposażona jest w powłokę Luxury Pearl Ceramic, która umożliwia stworzenie wyjątkowo gładkich, miękkich i lekkich loków oraz sprawia, że fryzura wykonana jest symetrycznie i równomiernie. Dla mnie wielką zaletą jest dodatkowo cyfrowy wyświetlacz LCD z regulacją od 130ºC do do 210ºC. Mnie osobiście wystarcza kręcenie na najniższej temperaturze 130ºC, dlatego też kolejnym atutem jest możliwość zablokowania temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem. Lokówka jest gotowa do pracy w ciągu 30 sekund (nagrzewa się równomiernie) i automatycznie odcina dopływ prądu po 60 minutach, jeśli zapomnimy jej wyłączyć.Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób nawija się włosy na taki typ lokówki? Nic prostszego. Po prostu owijamy pasma włosów wokół obu końcówek prostownicy wykonując ruch w kształcie ósemki. Sprzęt jedynie prezentuje się groźnie i wykonanie fryzury może wydawać się trudne, jednak trzeba spróbować, by zobaczyć, że nawijanie włosów wykonywane jest sprawnie i szybko! :)Końcówka lokówki, jak i obudowa nie nagrzewają się, więc nie ma możliwości, by się poparzyć w trakcie stylizacji włosów. Lokówka działa na napięciu uniwersalnym, które umożliwia używanie na całym świecie oraz 3 metrowy obrotowy kabel, który zdecydowanie ułatwia pracę. Przy zakupie urządzenia otrzymujecie również ochronną rękawicę ułatwiającą stylizację włosów oraz eleganckie, perłowe etui odporne na wysokie temperatury. Jeśli macie pytania, piszcie w komentarzach! :) 

Cena na reminton24.pl
170 zł z 189 zł
Gwarancja 5 lat

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Remington.

13 komentarzy :

 1. wygląda bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem bardzo ciekawa efektów xd

  OdpowiedzUsuń
 3. super sprawa, przydałaby mi się taka;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna! Jestem ciekawa jak kręci włosy ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. szkoda, że nie pokazalaś jak się robi takie loki

  OdpowiedzUsuń
 6. Hi,

  I would like to let you know that we are selling high PR
  Tumblr blogs. I think as a webmaster, you know
  the importance of having backlinks from high PR blogs.
  And you also know how costly it can be to have backlinks to
  this high PR blogs.

  Well I would like to inivte you and take a look at our offer.
  At very cheap price, you can have your own high PR Tumblr were you can use as backlinks to your site.


  If your interested, please visit: http://bit.ly/highprtumblr

  Thanks

  Have a look at my homepage ... Cheap High PR Tumblr Blogs

  OdpowiedzUsuń
 7. a efektów jak nie ma tak nie ma a mamy już kwiecień,ŁADNIE BY MNIE TA PANI WYKRĘDCIŁA I NA KRECIŁA!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o wpis z efektami? Wystarczy poświęcić pięć minut, kliknąć w kategorię i wyszukać wpis, który pojawił się JUŻ 04 LUTEGO 2015 :)
   http://paaatriziaa.blogspot.com/2015/02/curls-made-with-remington-pearl-pro.html

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka