31 maja 2016

YANKEE CANDLE - LILAC BLOSSOMS


Uwielbiam zapach kwiatów bzu, jego okazałe kwiaty i różnorodność kolorów (od białego przez różowe, fioletowe, niebieskie, aż po purpurowe). Kiedy tylko bez lilak zakwita, w moim domu na każdym kroku pojawiają się wazony wypełnione po brzegi kolorowymi kwiatami. Zapach unosi się w całym domu i jest wyjątkowo intensywny. Co roku, kiedy kwiaty przekwitają szkoda mi, że nie mogę zatrzymać tego pięknego aromatu na kolejne jedenaście miesięcy. Uwielbiam kwiatowe zapachy wosków, a ten w szczególności przypadł mi do gustu, ponieważ zawiera w sobie poza nutami bzu, aromat lawendy, którą tak bardzo lubię. Zapach wosku zapachowego Lilac Blossoms jest przyjemny, dość intensywny, delikatnie słodki i w żadnym wypadku nie drażni. Pięknie otuli swoim zapachem cały dom! :)

O zapachu...
"Bez kwitnie w maju i swoim uwodzącym zapachem zapowiada rychłe nadejście upałów. Lawenda to natomiast aromat najmocniej kojarzący z sierpniem. A raczej – z sierpniowymi wczasami spędzanymi w samym sercu Prowansji. Obie nuty – zebrane w spójnym, uroczym wosku Lilac Blossom – tworzą pomost spinający letnie słońce, powiew ciepłego wiatru i wakacyjne, spędzane na wolnym powietrzu wieczory. Mieszanka bzu i lawendy hipnotyzuje i zachwyca w spójnej całości – łączącej to, co wydawało się być niemożliwe do połączenia".

3 komentarze :

  1. Lubię te woski. Są wydajne i naprawdę długo pachną, w przeciwieństwie do wielu świeczek zapachowych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też uwielbiam zapach bzu. I faktycznie czuć go w całym domu! Fajnie że Yankee candle ma w swojej ofercie wosk o takim zapachu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę do kupić! Robię wishliste wosków i już niedługo będę uzupełniać zapasy ;)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka