25 czerwca 2016

INDIGO NAILS LAB - NEON ORANGE, OH SO SPECIAL, SUMMER JOY, VITAMIN C, BAHAMA MAMA || MANICURE HYBRYDOWY WYKONANY NA WARSZTATACH SZKOLENIOWYCH Z INDIGO NAILS LAB W KRAKOWIE

Od warsztatów szkoleniowych z Indigo Nails Lab realizowanych dzięki konferencji Meet Beauty minął dokładnie miesiąc. Przy okazji wpisu z relacją z wydarzenia obiecałam Wam, że pokażę stylizację, jaką wykonałam podczas cennych sześciu godzin spotkania. Zgodnie z zapowiedzią, z przyjemnością chciałabym zatem pokazać Wam manicure hybrydowy z wykorzystaniem soczystych, letnich i bardzo intensywnych lakierów hybrydowych Indigo Nails Lab (od małego paluszka): Neon Orange, Oh So Special, Summer Joy, Vitamin C i Bahama Mama. Paznokcie zostały przedłużone na szablonie z wykorzystaniem nowości firmy, czyli bazy proteinowej (twardej jak skała i nie do ruszenia! :)), natomiast paznokieć u środkowego palca został przyozdobiony za pomocą żelu Sugar Effect z dodatkiem pudru akrylowego z kolekcji White. Efekt końcowy jest wspaniały, pomimo tego, iż nadal szukam kształtu idealnego dla moich paznokci. Cieszę się, że miałam możliwość przetestowania kolorów i produktów Indigo Nails Lab jeszcze przed zakupem! :) Teraz jestem przekonana, iż na pewno nie będę żałować wydanych pieniędzy. Jeszcze raz dziękuję Indigo Nails Lab, Meet Beauty i instruktorce Izabeli Stanek! :) 
Bądź ze mną na bieżąco:


Kończąc, chciałabym zachęcić wszystkie dziewczyny, które interesują się stylizacją paznokci do wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach - to kluczowy etap w drodze do rozwijania swoich zdolności, nauki prawidłowej aplikacji produktów do stylizacji paznokci, a także bezpieczeństwa w trakcie wykonywania manicure. Rozwijajcie swoje pasje! :)Wybierz szkolenie dla siebie:

11 komentarzy :

 1. great work.. i just follow your blog.
  Greetings from Greece.
  www.beautyisallaround6.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń
 2. tez mi sie ostatnio spodobały takie letnie neonki więc kupiłam kilka nowych semilaców i teraz testuje ciekawe stylizacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aktualnie w zBLOGowani.pl trwa fantastyczna akcja konkursowa z marką Indigo. Zapraszamy do udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudne pazurki! Bardzo mi się podobają te kolory! :) Ahh... :)
  Chciałabym kiedyś zrobić sobie taki kurs, żeby mieć wiedzę po prostu dla siebie i móc sobie i bliskim robić pazurki :)
  Kochana, co stanowi tło do tych zdjęć? To jest dywanik z Ikei czy jakiś materiał? Właśnie planuje zakup czegoś takiego :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurs to świetna sprawa! :)
  To dywanik z Ikei :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka