17 grudnia 2016

WARSZTATY Z INDIGO NAILS LAB - MIX ZDOBIEŃ JESIENNO-ZIMOWYCH (KATOWICE, CENTRUM SZKOLENIOWE I DYSTRYBUCJI BY JOANNA BANDURSKA, 10 GRUDNIA 2016)

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z paznokciami i marzysz o pracy stylistki paznokci? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub poznać nowe metody zdobień? Zapisz się już dziś na jedno ze szkoleń lub warsztatów organizowanych przez INDIGO NAILS na terenie całej Polski. Przeczytaj dalszą część wpisu i dowiedz się więcej! :)
Bądź ze mną na bieżąco:
INDIGO NAILS posiada szeroki wachlarz szkoleń ze stylizacji paznokci dopasowanych do poziomu umiejętności kursantek. Szkolenia BASIC ALMOND&OVAL, BASIC SQUARE, BASIC OVAL&ALMOND&SQUARE  są przeznaczone dla początkujących (i nie tylko) i rozpoczynają się częścią teoretyczną, na której omówiona zostaje między innymi budowa paznokcia naturalnego i przedłużonego, choroby i schorzenia paznokcia, proces dezynfekcji i sterylizacji, różnice w budowie oraz w podłożeniu szablonu przy kształtach: kwadrat, migdał, owal oraz zasady higieny i bezpieczeństwa pracy w zawodzie stylistki paznokci. Podczas szkoleń BASIC utytułowani instruktorzy INDIGO NAILS uczą między innymi podstaw dotyczących budowania paznokcia, piłowania na kształt migdałka, owalu i kwadratu, zastosowania frezarki przy przygotowywaniu i opracowywaniu paznokci, a także różnych technik zdobień. Szkoleniem wartym uwagi jest także szkolenie MANICURE, podczas którego  zostają omówione 4 typy manicure: manicure biologiczny, manicure tradycyjny (cążkowy i frezarką), manicure Indigo Spa, manicure hybrydowy). Oprócz tego instruktorzy przekazują swoją wiedzę na temat między innymi chorób i schorzeń paznokcia, procesu dezynfekcji i sterylizacji, poprawnego piłowania paznokci naturalnych, aplikacji metodą naprzemienną, a także prezentują produkty Indigo Spa oraz akcesoria do manicure i zapoznają kursantki z masażem dłoni. Dla zaawansowanych, INDIGO NAILS proponuje szkolenie ADVANCED, gdzie instruktorzy uczą wykonywać skomplikowane kształty takie jak sztylet, pipe, gotycki migdał, gotycki pipe, edge i bridge (jeden wybrany kształt = jedno szkolenie), a także precyzyjne i skomplikowane zdobienia biżuteryjne i trójwymiarowe. Przed każdym ze szkoleń kursantka otrzymuje bogate materiały szkoleniowe ze schematami, rysunkami i miejscem na notatki. Szkolenia prowadzone są na produktach i urządzeniach INDIGO NAILS w kameralnych grupkach 2/4 osobowych w specjalnie przygotowanej sali szkoleniowej. Na koniec każdego ze szkoleń weryfikowana jest wiedza kursantek poprzez przeprowadzenie egzaminu teoretycznego i praktycznego. Jeśli obie części egzaminu przebiegną pomyślnie, kursantka otrzymuje Międzynarodowy Certyfikat Indigo za konkretną metodę. Jeśli egzaminy zakończą się niepowodzeniem, ustalony zostaje kolejny termin (dodatkowo płatny). INDIGO NAILS dopuszcza możliwość DOSZKOLENIA, podczas którego rozwiązane zostają konkretne problemy związane za stylizacją paznokci i poprawie ulega technika. 
INDIGO NAILS proponuje ponadto kursy z technik NAIL ART charakteryzujące się mnogością wzorów, przeróżnych technik i ciekawą tematyką. Bad Icon, postaci z kreskówek, realistyczne obrazy wykonane farbkami akwarelowymi, precyzyjne wzory kwiatowe w stylu retro tzw. zhostowo? Żaden problem. Do wyboru mamy trzy techniki: zdobienia akrylowe, żelowe lub farbkami. Kursantki wykonują stylizacje na tipsach, wzornikach i kartach treningowych, a po każdym z kursów otrzymują Certyfikat Nail Art za wybraną metodę. 
WARSZTATY to temat, o którym chciałabym napisać dziś coś więcej. WARSZTATY INDIGO NAILS odbywają się w grupach 10-15 osobowych i prowadzone są przez jednego lub dwóch instruktorów. Spotkania trwają zazwyczaj 7-8 godzin, podczas których kursantki zapoznają się z tematyką Nail Art lub z technikami przedłużania paznokci. Tematyka warsztatów jest określona z góry stosunkowo wcześniej. Do tej pory odbyły się takie warsztaty jak między innymi: Jungle Nails (węże, żuczki, zebry, jaszczurki, pantera itp.), Candy Nails (torty, ciastka, lody, tarta malinowa, truskawka z czekoladą, babeczki z owocami, pączki, polewa owocowa itp.), Neon Power (intensywne i odważne kolory w niebywałych zestawieniach), Bad Icon (niegrzeczne ikonki), Micropainting, Mix Zdobień Wiosna/Lato/Jesień/Zima, Zdobienia Karnawałowe, Zdobienia Sylwestrowe, Manicure Hybrydowy, Manicure Kombinowany, Perfekcyjny Migdał, Perfekcyjny Migdał i French, Techniczne Kształty Salonowe, Zdobienia dla Początkujących i wiele, wiele innych. Koszt warsztatów z techniki Nail Art to 350 zł, koszt warsztatów technicznych to 400 zł. Osobiście bardzo lubię warsztaty i to, że jest tak ogromny wybór! :) 
Tydzień temu (10.12.2016) wzięłam udział w warsztatach mix zdobień jesienno-zimowych w Centrum Szkoleniowym i Dystrybucji by Joanna Bandurska w Katowicach. Warsztaty zaczęłyśmy od  skóry wężowej na kilka sposobów z użyciem magnetycznych żeli w pędzelku z efektem "kociego oka" INDIGO NAILS. Następnie Asia zaprezentowała nam super sposób zdobienia z użyciem ultra białego i mocno napigmentowanego żelu X White. Powiem Wam szczerze, że nie zwracałam wcześniej uwagi na ten produkt, a teraz zdobienia z jego wykorzystaniem tak bardzo mi się spodobały, że wczoraj stworzyłam kilkanaście różnych z ciekawości. Na warsztatach próbowałyśmy tworzyć różę, wężową skórkę, choinkę i inne ozdóbki. Zdobienia z wykorzystaniem żelu X White najlepiej wypadają w połączeniu z żelami Arte Brillante. Zarówno X White, jak i Arte Brillante nie mają warstwy dyspersyjnej, a to kolejna zaleta, ponieważ nie musimy dodatkowo nabłyszczać i przemywać zdobienia. W dalszej części przeszłyśmy do zdobień z wykorzystaniem Metal Manix Chameleon i do jesienno-zimowych sweterków. Na zakończenie Asia pokazała nam jak namalować przesłodkiego bałwanka i reniferka. 
Chciałabym zachęcić wszystkie z Was, które interesują się stylizacją paznokci do wzięcia udziału w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach - to kluczowy etap w drodze do rozwijania swoich zdolności, nauki prawidłowej aplikacji produktów do stylizacji paznokci, a także bezpieczeństwa w trakcie wykonywania manicure. Rozwijajcie swoje pasje! :)

Wybierz szkolenie dla siebie:
Wybierzecie się na warsztaty INDIGO NAILS? :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka