15 lipca 2016

10. JUBILEUSZOWE SPOTKANIE KLUBU MIASTA KOBIET - GOŚĆ SPECJALNY ILONA FELICJAŃSKA (METAFORMA CAFE W KRAKOWIE)

„Napisałam, że jestem szczęśliwa, bo budzę się rano z uśmiechem, żyję tu i teraz, słucham emocji i jestem sobą. To oznacza, że każdą chwilę próbuję zauważyć i wykorzystać w pełni. Pielęgnuję w sobie sztukę pozytywnego myślenia, daję sobie prawo do przeżywania emocji i przede wszystkim akceptuję siebie i życie, które nie jest ani dobre, ani złe, po prostu jest takie, jakie jest.” 
Ilona Felicjańska
Bądź ze mną na bieżąco:

Podczas 10. jubileuszowego spotkania Klubu Miasta Kobiet (14 lipca 2016 r.), które odbyło się w przyjemnym lokalu METAFORMA Cafe w Krakowie pod hasłem "Klucz do szczęścia", miałam okazję poznać wspaniałego Gościa Specjalnego. Nie znałam wcześniej modelki, prezenterki i pisarki Ilony Felicjańskiej osobiście, a teraz jestem pod wrażeniem jej osoby. Media okropnie zniekształcają rzeczywistość. Ilona naprawdę jest niesamowitą i bardzo szczerą osobą, z silną osobowością i pozytywną aurą, która zna swoją wartość i każde "nieszczęście" traktuje jako kolejne doświadczenie! :) Podczas rozmowy, dużo czasu poświęciła na kwestie związane ze swoją drogą do szczęścia i poszukiwaniem tego, co w życiu najważniejsze. Opowiadała o swoim życiu osobistym, uzależnieniu od alkoholu, próbie samobójczej, a także o tym, że aby odnaleźć siebie, musiała stracić wszystko. Gościem 10. spotkania Klubu Miasta Kobiet była także Tatiana Kostyra, która zajmuje się psychologią relacji i rozwoju osobowości, a zawodowo pomaga osobom uzależnionym emocjonalnie. Prowadzi bloga WIN Project, na którym pisze o relacjach międzyludzkich, rozwoju, miłości, możliwościach bycia szczęśliwą kobietą. Podczas rozmowy opowiadała o emocjonalnym uzależnieniu w związku. Radziła, by osoby narażone na uzależnienie emocjonalnie zadały sobie pytanie: "Czy nie chcę bez Ciebie żyć, czy też NIE MOGĘ bez Ciebie żyć?". 
 Najpiękniej pachnącym i najbardziej kolorowym miejscem w METAFORMA Cafe było stoisko The Secret Soap Store, na którym uśmiechnięte i pogodne Panie doradzały jak zadbać o skórę latem, by przedłużyć efekt zdrowej opalenizny. Na stoisku każda z nas mogła wypróbować polskich, naturalnych kosmetyków, w tym mojej ulubionej serii The Secret Soap Store - Time For Baltic! :)
 Ekipa z Nature Cosmetics, polskiego producenta kosmetyków ze śluzem ślimaka, zaprezentowała swoją nowość, czyli biocelulozową maskę z naturalnym śluzem ślimaka i kwasem hialuronowym. Nie mogę się doczekać, aż przetestuję produkt na sobie! :)
 Stoisko Change Lingerie - skandynawskiej marki bieliźniarskiej dostępnej w ponad 200 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej, która w swojej ofercie ma linię zaprojektowaną przez Britney Spears - The Intimate Britney Spears! :)
W METAFORMA Cafe same smakołyki! :)
 Spotkanie prowadziła Aneta Pondo - redaktor naczelna Miasta Kobiet i Agna Karasińska. 
 Kończąc, chciałabym Wam pokazać co przywiozłam ze sobą z 10. jubileuszowego spotkania Klubu Miasta Kobiet. Partnerami wydarzenia byli: The Secret Soap Store, Nature Cosmetics, Change Lingerie, WIN Project, Farmona Wellness & SPA, Naturhouse, Dr. Nona, Dr Irena Eris, Lucy Style, MayWay Concept Store, Centrum Stomatologiczne Zakopianka. Do domu przyjechałam między innymi z książką Ilony Felicjańskiej "Znalazłam klucz do szczęścia" ze specjalną dedykacją, ogromem kosmetyków, a także z przeróżnymi rabatami, voucherami i bonami upominkowymi od partnerów! :)
A Ty miałaś już okazję być na spotkaniu Klubu Miasta Kobiet?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka