10 października 2017

ZNUDZONA INDIGO NAILS

Znudzona to jeden z sześciu najnowszych kolorów żeli w pędzelku Indigo Nails. Wraz z nim pojawiła się także malinowa czerwień Make Me Red, ciemniejszy karmel Love Me Tender, jasny beż Sunday Nude, szarość Bon Ton i ciemny odcień beżu My Camel Toe. Znudzona to gratka dla wielbicielek beżu. To niezwykły, kremowy beż wzbogacony nutką słodkiego różu. Sprawdzi się rewelacyjnie przez cały rok i bez wątpienia uzupełni wiele stylizacji. Co o nim myślicie?
Bądź ze mną na bieżąco:


Kilka miesięcy temu wykorzystałam patent "jednego paseczka" na paznokciu, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Było to przy okazji stylizacji z przepięknym, wiosennym kolorem Cotton Candy. Wiem, że wiele z Was pokochało to subtelne zdobienie, dlatego wracam do niego po raz kolejny. Tym razem paseczek stworzyłam Efektem Syrenki w klasycznej wersji ze złotymi drobinkami. Po zmatowieniu paznokcia, namalowałam pasek za pomocą pędzelka z żelu kolorowego Znudzona. Na nieutwardzone zdobienie posypałam Efekt Syrenki za pomocą kopytka, a następnie utwardziłam w lampie UV/LED Indigo. Podobnie postąpiłam w przypadku paznokcia palca serdecznego i paznokcia kciuka. Pozostałe paznokcie zmatowiłam polerką 220/280. Matowienie paznokci polerką to zdecydowanie najszybszy sposób. Możemy jednak równie dobrze wybrać:
  • Matt Effect UV Top - żelowy top coat do matowienia paznokci, daje satynowy efekt. Sprawdzi się zarówno w przypadku paznokci żelowych i akrylowych, a także paznokci hybrydowych nadbudowanych Protein Base;
  • Fashion Clear - przezroczysty puder akrylowy do matowienia paznokci, daje nieco chropowaty efekt. Sprawdzi się zarówno w przypadku paznokci żelowych i akrylowych, a także paznokci hybrydowych nadbudowanych Protein Base;
  • Matt Effect Top Coat - lakier nawierzchniowy nieutwardzalny w lampie UV/LED do matowienia paznokci, daje satynowy efekt. Sprawdzi się zarówno w przypadku paznokci żelowych i akrylowych, a także paznokci hybrydowych nadbudowanych Protein Base i z jedną cienką warstwą bazy.
Podobają Wam się matowe paznokcie? W jaki sposób wykonujecie taki efekt?
Malujecie paznokcie odcieniami nude?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka