30 października 2017

YES I CAN CAN INDIGO NAILS

Czas wrócić do rzeczywistości po urlopie. Czas na publikację iście wakacyjnych i radosnych paznokci. Miło jeszcze popatrzeć na nie i pomyśleć o słonecznych dniach, jakimi cieszyłam się jeszcze kilka dni temu. Na czas wolny chciałam stworzyć na paznokciach coś ciekawego i niebanalnego. Coś, czego nie wybieram na co dzień. Coś, co kojarzy się ze słońcem, kolorowymi dniami, wakacjami. Padło więc na ombre wykonane przepiękną pastą Nail Art Gel w odcieniu nasyconej maliny Yes I Can Can z Indigo Nails i wzorki strukturalne.  
 Bądź ze mną na bieżąco:

Kolorowe żele do zdobień Nail Art polubiłam już dawno, dawno temu. Uwielbiam je za to, że są bardzo gęste, nie rozpływają się i nie samopoziomują. Dzięki nim można stworzyć zjawiskowe i precyzyjne ozdoby, ostre i wyraźne krawędzie, wypukłe zdobienia 3D, przepiękne cieniowanie (ombre, babyboomer). W Indigo Nails znajdziecie szeroką gamę kolorów żeli do zdobień Nail Art:
Kolorem przewodnim w mojej stylizacji jest Yes I Can Can - wspaniały malinowo-czerwony neon, który skradł moje serce od pierwszego wejrzenia. Ombre stworzyłam również kolorem Yes I Can Can za pomocą gąbeczki do ombre. Podstawą cieniowania jest żel budujący Easy Shape Light Rose. Moje wzorki strukturalne zostały stworzone za pomocą sondy, kolorami: Lemon Butterfly, Ultrafiolet, Optimistic, Monaco At Nite, Feel So Blue, Yes I Can Can, Alpha&Omega, a także Shine On Bling Bling w odcieniu Silver i Glitter Gel 06. Dodałam także kilka kryształków Swarovskiego - White Opal w rozmiarze SS 5. Kontury moich wzorków zostały wykonane mega czarnym żelem bez warstwy dyspersyjnej Arte Brillante - Black Poison za pomocą pędzelka Master NailArt 005Całość pokryłam Wet Look'iem. Jak Wam się podoba?
Podobają Wam się wzorki strukturalne?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka