23 stycznia 2018

WHITE SNOW, BLACK SNOW & BLACK SNOW XL INDIGO NAILS

Fenomenalne trzy efekty Indigo Nails są już w sprzedaży. Black Snow, White Snow i Black Snow XL to alternatywa dla różnokolorowych, wielobarwnych pyłków mieniących się tysiącem barw. To powrót do klasyki i dwóch podstawowych kolorów w palecie barw: bieli i czerni.
 Bądź ze mną na bieżąco:

 Black Snow
oszronione paznokcie w ponadczasowym odcieniu czerni bez dwóch zdań będą budzić zachwyt. Black Snow to pyłek z wyraźnie widocznymi i wyczuwalnymi pod palcem drobinkami w kolorze czarnym z dodatkiem srebra. To perfekcyjny pomysł na wyjście do klubu, karnawał lub, gdy znudzą nam się po prostu zwykłe, jednokolorowe stylizacje. Black Snow aplikujemy na top bez warstwy dyspersyjnej (Dry Top lub Shine On!) i sypiemy drobinkami przez utwardzeniem. Po utwardzeniu top'a z efektem, usuwamy nadmiar drobinek szczoteczką do odpylania lub pędzlem.

 White Snow
perfekcyjne, biało-srebrne drobinki połyskujące niczym nieskazitelny kryształ. Właśnie takiego efektu brakowało mi w Indigo Nails (od wszelkich złotych pyłków zdecydowanie wolę srebro). Bielusieńki, półtransparentny pyłek nałożony na biały podkład tworzy efekt, którego nie powstydziłaby się sama Królowa Śniegu. Nałożony na kolory pastelowe, odcienie nude, czerwień, szarość, czerń wydobywa z nich zupełnie inną, efektowną barwę. White Snow aplikujemy na top bez warstwy dyspersyjnej (Dry Top lub Shine On!) i sypiemy drobinkami przez utwardzeniem. Po utwardzeniu top'a z efektem, usuwamy nadmiar drobinek szczoteczką do odpylania lub pędzlem.

 Black Snow XL
perfekcyjny pomysł na gwiazdorski manicure. Black Snow XL to czarno-srebrne drobinki w spektakularnym, większym rozmiarze, które będą pasowały do każdej kreacji. Wyglądają niczym karnawałowa suknia z cekinami. Robią niebywałe wrażenie i przyciągają spojrzenia jak magnes. Efekt doskonale sprawdzi się podczas karnawału, na wielkie wyjścia lub na koncert. To mój niekwestionowany faworyt ze wszystkich trzech Snow Effect. Black Snow XL aplikujemy na top bez warstwy dyspersyjnej (Dry Top lub Shine On!) i sypiemy drobinkami przez utwardzeniem. Po utwardzeniu top'a z efektem, usuwamy nadmiar drobinek szczoteczką do odpylania lub pędzlem.

Który pyłek podoba Wam się najbardziej?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka