31 stycznia 2018

NEON ORANGE & PIXEL EFFECT NEON ORANGE

Uwielbiam te drobinki. Uwielbiam wszystkie neonowe efekty Pixel Effect z Indigo Nails. Uwielbiam łączyć je neonowymi kolorami podkładowymi. Tej zimy noszę słońce na paznokciach w postaci Pixel Effect Neon Orange i lakieru hybrydowego Neon Orange. Gdy ostatnim razem połączyłam na swoich paznokciach przepiękny róż Lady Lion z neonowym pyłkiem Pixel Effect Neon Pink... Totalnie przepadłam. Efekt końcowy bardzo przypadł mi do gustu, dlatego postanowiłam powrócić do podobnej stylizacji.
 Bądź ze mną na bieżąco:Obecnie w Indigo Nails mamy osiem pyłków Pixel Effect: 
  • Kopciuszek, czyli pierwszy z pyłków Pixel Effect. Kopciuszek na białym podkładzie mieni się takimi odcieniami jak złoto (kolor przewodni), subtelna lilaróż oraz błękit, natomiast czarny podkład wydobywa z niego przepiękny złoto-zielony-pomarańczowy odcień. Pyłek prezentuje się wspaniale na wszystkich odcieniach koloru niebieskiego, na bieli, na różu. 
  • Śnieżka na białym podkładzie jest srebrna (kolor przewodni), ale bardzo delikatnie wybijają się również subtelnie różowe i liliowe drobinki. Na czarnym podkładzie Śnieżka mieni się delikatnym różowym złotem i szlachetną, rozbieloną zielenią. Pyłek ten wygląda bajkowo na podkładzie z delikatnego różu, subtelnego błękitu i na odcieniach żółtego.
  • Emerald Black teoretycznie przeznaczony jest jedynie na czarny podkład, na którym mieni się przepięknie w odcieniach zieleni i granatu. Emerald Black przepięknie wygląda jednak również na białym podkładzie, na którym mieni się na różowo-pomarańczowo-zielono. Totalną bajką jest natomiast nałożenie tego pyłku na miętę, błękit i cukierkowy róż.
  • Neon Green wygląda wspaniale na Neon Green, Lime i Bim Bam Bom, ale także i na bieli jest bardzo urokliwy. Perfekcyjny na wiosnę i lato, jesienią i zimą rozjaśni pochmurne dni. 
  • Neon Yellow prezentuje się najlepiej na Neon Yellow i Pan Ananas, jednak na białym podkładzie zyskuje na uroku, a na czerni tworzy iście karnawałowy look. Idealny nie tylko na wakacje.
  • Neon Orange jest najpiękniejszy na Neon Orange, Lambada lub Oh So Special, jednak warto wypróbować ten odcień również na bieli, a nawet czerni. 
  • Neon Pink to efekt wyglądający najlepiej na Neon Pink, Lady Lion lub Piggy, jednak warto popróbować również sypiąc go na bordo i czerwienie - wtedy wygląda niczym gorąca lawa.
  • Neon Lila efektownie prezentuje się na Neon Violet, Ciao Bella, Cotton Candy i na bieli. Zupełnie nowy efekt zyskuje na czerni i wszystkich odcieniach granatu - warto przetestować.
Co macie teraz na swoich paznokciach?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka