2 lutego 2018

HARLEQUIN INDIGO NAILS

Kto nie lubi różu na paznokciach? Tak subtelny róż porównywalny jest z klasycznymi odcieniami nude, a nawet manicure'm francuskim. Perfekcyjnie pasuje do każdej dłoni, na każdą okazję i nie rzuca się w oczy, więc pozwolić na niego mogą sobie nawet Panie pracujące dla przykładu w banku. Harlequin z Indigo Nails jest różem, który posiada bardzo delikatne, srebrne drobinki (a w zasadzie to drobinkową mgiełkę). To wspaniałe urozmaicenie i uzupełnienie subtelnego odcienia. Harlequin to lakier hybrydowy idealny dla miłośniczek subtelnie błyszczących paznokci i mało widocznych ozdób.
  Bądź ze mną na bieżąco:


Jeśli poszukujecie subtelnych odcieni lakierów hybrydowych, ale marzy Wam się, by wyglądały wyjątkowo i miały w sobie to "coś", czyli drobniutką mgiełkę, to koniecznie przyjrzyjcie się bliżej poniższym odcieniom z Indigo Nails:
  • J'adore - to subtelny, słodki i cukierkowy róż, porównywalny odcieniem z opisywanym wyżej Harlequin, jednak zamiast srebrnych drobinek w postaci mgiełki znajdziecie w nim... złotą mgiełkę. Jeśli więc zdecydowanie bardziej wolicie złoto od srebra, to ten kolor czeka na Was.
  • Champagne - to absolutnie wyjątkowy odcień. Połączenie chłodnego, bananowego odcienia z nutką (bardzo delikatną nutką) chłodnego kremowego nude'u i mgiełką. Tutaj nasza mgiełka również ma kolor złota. 
  • Nude Gold - to typowy jasny nudziak, odcieniem przypominający lakier hybrydowy Sweety, z mgiełką w kolorze złota. Mgiełka posiada dodatkowo perłową poświatę, tak więc zdumiewający efekt gwarantowany. 
  • Pom Pom - to przepiękny, subtelnie różowy odcień z tysiącem bardziej widocznych złotych drobinek w postaci mgiełki. Pom Pom pokazywałam w tym wpisie.
  • Cream Della Cream - to piękny, słodki odcień nude (przypominający lakier hybrydowy En Vogue) ze złoto-perłową, mieniącą się wspaniale w słońcu mgiełką z bardziej widocznymi drobinkami. Cream Della Cream pokazywałam w tym wpisie.
  • Iron Pink - to przepiękny, odważny i mocno intensywny róż z delikatną mgiełką w srebrnym kolorze, której cząsteczki są już mocniej widoczne niż w Harlequin, J'adore czy Champagne. Iron Pink pokazywałam w tym wpisie.
Stawiacie na jasne czy ciemne odcienie na paznokciach?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka