27 lutego 2018

ATHENA & WHITE SNOW INDIGO NAILS

Pod koniec stycznia premierę miały trzy pyłki Snow Effect w Indigo Nails: Black Snow, Black Snow XL i White Snow. We wpisie z 27 stycznia pokazywałam Wam mój najbardziej ulubiony Black Snow XL, 19 lutego zaprezentowałam dodatek do stylizacji paznokci w postaci Black Snow, natomiast dziś przyszła pora na ostatni, bielusieńki White Snow posypany na kolorze Athena.
  Bądź ze mną na bieżąco:


Athena to kolor, który łączy w sobie subtelny fiolet i odcień nude (prawie brąz) w proporcjach idealnych. Bardzo podoba mi się pyłek White Snow na takich właśnie odcieniach (Miami Nude, Milkshake, Sin City, Paradox). Wszystkie trzy pyłki aplikujemy tylko i wyłącznie "na mokro".  Spróbujecie?:
  • wykonaj dowolną stylizację (hybrydową, żelową lub akrylową),
  • zaaplikuj dowolny kolor (lakier hybrydowy, żel w pędzelku lub Arte Brillante) i utwardź,
  • zaaplikuj top bez warstwy dyspersyjnej (Dry Top Super Shine w przypadku stylizacji hybrydowej lub żelowej albo Shine On! w przypadku stylizacji akrylowej) i nie utwardzaj,
  • posyp paznokieć drobinkami, odczekaj chwilę, otrząśnij i znów posyp cały paznokieć, otrząśnij i utwardź podwójnie dłużej niż zazwyczaj (60-90 s. w zależności od posiadanej lampy),
  • po utwardzeniu można opcjonalnie usunąć pędzelkiem lub szczoteczką do odpylania nadmiar pyłku i utwardzić w lampie dodatkowe 30 s.
  • omieć pozostałości drobinek pędzelkiem lub szczoteczką do odpylania.
Znacie już ten sposób?
Podoba Wam się White Snow?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka