14 lutego 2018

SMOKE POWDER INDIGO NAILS

Są takie zdobienia, które mogłabym ponawiać co jakiś czas. Jednym z nich jest właśnie "dym" stworzony pudrami akrylowymi w odcieniach neonowych: Neon Pink Fruit, Neon Mandarine, Neon Blue Cocktail, Neon Lime i Neon Lemon z Indigo Nails. Oszałamiające i niebywale ciekawe zdobienie zwraca na siebie uwagę, nie może więc dziwić fakt, że w jeden dzień stało się hitem Internetu. A Wam się jak podoba? 
   Bądź ze mną na bieżąco:Zdobienie jest wyjątkowo proste do wykonania. Potrzebujemy jedynie czarnego lakieru hybrydowego Mr. Black lub czarnego żelu w pędzelku Black Poison lub czarnego żelu do zdobień Arte Brillante Black Poison, top'a nabłyszczającego bez warstwy dyspersyjnej Dry Top, białego żelu do zdobień Sugar Effect, pudrów akrylowych w neonowych odcieniach, cleaner'a do przemywania masy żelowej Wipe Off lub cleaner'a do odtłuszczania naturalnej płytki, a także pędzli: jednego do naniesienia podkładu i drugiego do zaaplikowania neonowych pudrów.

Kilka prostych kroków:
  1. Przygotowujemy płytkę paznokcia.
  2. Aplikujemy czarny lakier hybrydowy Mr. Black lub czarny żel w pędzelku Black Poison lub czarny żel do zdobień Arte Brillante, utwardzamy. Oczywiście możecie próbować również na innych kolorach (zdobienie przepięknie wygląda na bieli, pastelach, jasnych i ciemnych kolorach).
  3. Aplikujemy top bez warstwy dyspersyjnej Dry Top, utwardzamy.
  4. Za pomocą białego żelu do zdobień Sugar Effect i pędzelka Aquarelle Sting nanosimy cienką linię stworzoną z produktu na krawędzi paznokcia - od góry do dołu. Nie utwardzamy.
  5. Pędzlem (najlepiej takim, którego nie używacie na co dzień, ponieważ będzie miał ścisły kontakt z cleaner'em i może się rozwartwić) rozmywamy Sugar Effect tworząc dym. W praktyce nasz dym rozlewa się o wiele lepiej przy pomocy cleaner'a do odtłuszczania płytki, aniżeli cleaner'a do przemywania masy żelowej Wipe Off, dlatego warto wziąć to pod uwagę. Zdobienie rozmywamy do uzyskania zadowalającego efektu. Utwardzamy.
  6. Posypujemy nasz dym pudrami akrylowymi tworząc ombre. Miękką szczoteczką delikatnie wcieramy produkt w biały podkład, by uzyskać gładkie przejście.
  7. Miękką szczoteczką usuwamy nadmiar pyłu z paznokcia.
  8. Aplikujemy top bez warstwy dyspersyjnej Dry Top, utwardzamy.
Gotowe. Prawda, że proste i przyjemne?
Podobają Wam się tak odważne zdobienia?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka