25 lipca 2014

REMINGTON SILK COLLECTION: PROSTOWNICA S9600

Przygotowałam dla Was pierwszy wpis z cyklu recenzji produktów Remington. W pierwszej kolejności zdecydowałam się opisać prostownicę S9600 do włosów z serii produktów Remington Silk Collection. Osobiście wypróbowałam już cztery prostownice w różnych kategoriach cenowych tejże firmy, a więc myślę, że mam świetne porównanie. Recenzję prostownicy, której używam na co dzień znajdziecie TUTAJ. Marka Remington jakiś czas temu stworzyła linię produktów Silk. Wszystkie urządzenia z linii posiadają ceramiczną powłokę z proteinami jedwabiu, który tworzy na płytkach efekt 3D. W kolekcji Silk znajduje się siedem urządzeń i elementów do stylizacji włosów: prostownica, suszarka, lokówka wielozadaniowa, lokówka eliptyczna, lokówka stożkowa i dwie szczotki do włosów. Seria odznacza się nowoczesnym designem, w którym dominuje przepiękna, soczysta czerwień. 


Prostownica posiada wąskie, ruchome płytki o długości 110 mm, pokryte powłoką Advanced Silk Ceramic z jedwabistym efektem 3D, który zapewnia 2x większy poślizg i jeszcze szybsze prostowanie niesfornych, puszących się kosmyków. Ruchomość płytek, tak jak w przypadku pierwszej opisywanej przeze mnie prostownicy, oznacza idealnie dopasowanie do grubości włosów i wyrównanie nacisku, dzięki czemu prostowanie jest równomierne i nie wymaga poprawek. Ceramiczne grzałki, które są również wielką zaletą urządzenia, regularnie rozprowadzają ciepło, szybko się nagrzewają i równie szybko stygną.
Najbardziej istotnymi zaletami prostownicy jest bardzo szybkie nagrzewanie - urządzenie jest gotowe do użycia w 10 sekund, co sygnalizuje dźwięk gotowości, a także automatyczne wyłączanie po 60 minutach w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz, pomagający wybrać odpowiednią temperaturę dla włosów, z regulacją w przedziale od 150°C do 235°C i blokadą, która zapobiega przypadkowemu przestawieniu temperatury w czasie stylizacji. Funkcja Turbo Boost (jak najszybsze uzyskanie maksymalnej temperatury) pozwala na osiągnięcie 240°C w niespełna 30 sekund. Kolejną fajną funkcją jest zapamiętywanie ostatnio wybranej temperatury - ja prostuję włosy zawsze w temperaturze 150°C, także to wielkie ułatwienie.W zestawie dołączonym do prostownicy znajdziecie eleganckie etui w czarnym kolorze odporne na wysokie temperatury. Urządzenie posiada obrotowy, funkcjonalny, 3 metrowy przewód, a także blokadę płytek ułatwiającą przechowywanie. Prostownica ma wszystko, czego potrzebuję od tego typu sprzętu. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach! :)

Cena na reminton24.pl
179 zł z 359 zł
Gwarancja 5 lat

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Remington.

http://www.gotowizremingtonem.pl/
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka