14 września 2014

REMINGTON STYLIST: FALOWNICA STYLIST PERFECT WAVES S6280

Przedstawiam Wam falownicę Remington Stylist Perfect Waves, dzięki której można stworzyć naturalne, plażowe fale w zaledwie kilka chwil i bez żadnego wysiłku. Główną zaletą falownicy jest gładka, ceramiczna powłoka antystatyczna z turmalinem (minerał odpowiadający za jonizację), która ma zagwarantować 4 x większą ochronę włosów, a także nadać im połysk i sprawić, że podczas stylizacji nie będą się elektryzowały! :)


Falownica posiada regulację temperatury w zakresie od 150 do 210°C. Temperatura ustawiana jest za pomocą pokrętła. Lampka urządzenia podczas nagrzewania miga na zielono, do czasu kiedy falownica będzie gotowa do użycia (czas nagrzewania to około 30 sekund). Niestety, urządzenie nie posiada dźwiękowego sygnału gotowości, do którego jestem przyzwyczajona. Standardowo, jeśli zapomnimy o wyłączeniu urządzenia, po 60 minutach dezaktywuje się samoistnie.


Efekt, jaki uzyskałam dzięki falownicy mieliście okazję zobaczyć w TYM wpisie. Osobiście uważam, że mnie zupełnie nie pasuje fryzura tego typu, jednak polecam stylizację osobom, które chcą naprawdę szybko (w mniej niż dziesięć minut) uzyskać efekt naturalnych fal. Urządzenie posiada obrotowy przewód i działa na uniwersalnym napięciu, dzięki czemu może być używane na całym świecie. Macie pytania? Dajcie znać w komentarzach! :)

149 zł z 239 zł
Gwarancja 3 lata

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Remington.

http://www.gotowizremingtonem.pl/
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka