3 września 2014

REMINGTON SILK COLLECTION: LOKÓWKA ELIPTYCZNA CI96Z1

Przygotowałam dla Was recenzję kolejnego produktu firmy Remington, by odbiec trochę od wakacyjnych postów i nie zanudzić Was nimi na śmierć. Lokówka eliptyczna CI96Z1 z serii Remington Silk z powłoką ceramiczną Advanced Silk Ceramic 3D tworzy delikatne fale, które utrzymują się bez żadnych poprawek i bez użycia nadmiernej ilości lakieru do włosów przez cały dzień. Stożkowy korpus o długości 26 na 16 mm pozwala na stworzenie świetnej fryzury bez większego wysiłku.


Cyfrowy wyświetlacz lokówki eliptycznej posiada regulację temperatury, zresztą jak wszystkie produkty z serii Silk, w zakresie od 120 do 220°C oraz możliwość jej zablokowania, dzięki której unikamy przypadkowego przestawienia. Lokówka osiąga maksymalną temperaturę 220°C już w 30 sekund. A jeśli zapomnimy o jej wyłączeniu, dezaktywuje się sama po 60 minutach, zapewniając bezpieczeństwo. Istotną rzeczą jest to, iż istnieje zerowe prawdopodobieństwo poparzenia podczas stylizacji włosów - korpus oraz końcówka lokówki eliptycznej nie nagrzewają się.
W zestawie, wraz z lokówką stożkową, znajdziemy etui odporne na wysokie temperatury oraz rękawicę ochronną przydatną przy stylizacji włosów. Urządzenie posiada 3 metrowy obrotowy kabel. Ponadto, działa na uniwersalnym napięciu, dzięki czemu może być używane na całym świecie. Jeśli macie jakieś pytania, dajcie znać w komentarzach! :)

145 zł z 169 zł
Gwarancja 5 lat
Wpis jest wynikiem współpracy z marką Remington.

http://www.gotowizremingtonem.pl/
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka