28 września 2014

REMINGTON STYLIST: SUSZARKA STYLIST TURBO 2200 DRYER D3710

W tym wpisie przedstawiam Wam kolejną recenzję urządzenia firmy Remington, a konkretniej moją ocenę suszarki Stylist Turbo 2200 Dryer D3710, której używam już od ponad dwóch lat i nie wymieniłabym jej na żadną inną. A w kolejnym wpisie z recenzją opiszę Wam termoloki Remingtona! :)


Suszarka posiada dwie turbiny (Dual Turbo). Oznacza to, że silnik może pracować wolnej, ale za to bardziej efektywnie, wytwarzając bardzo silny strumień powietrza, zapewniając aż 30% szybsze suszenie włosów. Sprawdzam to po każdym myciu włosów i zapewniam Was, że nie ma w tym ani krzty kłamstwa - włosy rzeczywiście są suche w kilka minut. Dual Turbo zapewnia także niższe natężenie dźwięku - dźwięk rzeczywiście jest przyjemniejszy niż w przypadku wielu suszarek, lecz czy jest mniej głośny - tego nie mogę jednoznacznie stwierdzić. 


Przy zakupie suszarki na pewno warto zwrócić uwagę na jej moc (im więcej mocy, tym szybsze suszenie). Remington Stylist Turbo ma dokładnie 2200W. Ja przy wyborze idealnej suszarki kierowałam się przede wszystkim jak najszybszym suszeniem, jak również tym, by włosy podczas i po stylizacji nie elektryzowały się i nie puszyły (niestety moje mają do tego wyjątkową tendencję). Funkcja jonizacji, którą posiada urządzenie, zapobiega elektryzowaniu włosów, a ponadto dodaje im blasku i sprawia, że są delikatne i gładkie! :) 


Suszarka posiada 2-stopniową regulację siły (plus dodatkowo przełącznik TURBO) i 3-stopniową regulację temperatury nawiewu, a więc kiedy bardzo mi się spieszy suszę włosy maksymalną siłą i temperaturą, jednak kiedy mam więcej czasu, wybieram jak najmniej inwazyjną opcję. Ponadto, mam do dyspozycji przełącznik chłodnego powietrza (tzw. Cool Shot). Chłodnego powietrza używam jedynie podczas modelowania, sprawia bowiem, że włosy stają się bardziej błyszczące, a fryzura utrwalona na dłużej. 


W zestawie dołączonym do prostownicy znajdziemy koncentrator powietrza, którego ja używam na co dzień oraz dyfuzor - pomocny w podnoszeniu włosów u nasady i poprawieniu skrętu włosów naturalnie kręconych i falowanych. Suszarka posiada ponadto uchwyt do zawieszenia i obrotowy kabel.

170 zł z 190 zł
Gwarancja 3 lata

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Remington.

http://www.gotowizremingtonem.pl/
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka