19 października 2014

REMINGTON FAST CURLS: TERMOLOKI TURMALINOWE KF40E

Prezentuję Wam mój nowy nabytek, kolejny produkt firmy Remington - termoloki turmalinowe Remington Fast Curls KF40E. Jeśli Twoim marzeniem jest uzyskanie naturalnych loków czy fali szybko i w bardzo łatwy sposób, ta recenzja jest stworzona specjalnie dla Ciebie! :)


Zestaw Remington Fast Curls to dwadzieścia poręcznych, aksamitnie miękkich, welurowych wałków w trzech rozmiarach: 6 dużych, 20 średnich i 4 małe. Każdy wałek posiada woskowy rdzeń, dzięki któremu idealnie utrzymuje temperaturę i zapewnia łatwiejsze ułożenie włosów. Czas nagrzania wynosi 5-8 minut, ja jednak czekam 12-14 minut (czasami troszkę dłużej), wtedy wałki osiągają optymalną temperaturę idealną do stylizacji fryzury. Termoloki są zdolne do aktywnego kręcenia włosów przez 10 minut, ja osobiście trzymam je na włosach dłużej - aż do czasu, gdy całkowicie ostygną.


Wałki posiadają funkcję jonizacji (jedno z kryteriów, którym kierowałam się przy zamówieniu), która zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów podczas stylizacji, a powłoka teflonowa nie uszkadza włosów. Ogromnym atutem wałeczków jest specjalny, mały klips umożliwiający szybsze nakręcenie włosów, przytrzymujący niesforne końcówki włosów, a także dwadzieścia spinek ułatwiających mocowanie wałków i zapobiegających ich osuwaniu. Końcówki termoloków jak i obręcze nie nagrzewają się.


Termoloki posiadam od dwóch tygodni i praktycznie nie sięgam już po prostownicę i lokówkę, które mają zdecydowanie gorszy wpływ na włosy i pracują na o wiele wyższych temperaturach. Wałków używam na co dzień, bo zarówno nagrzewanie, aplikacja, jak i uzyskanie dowolnej fryzury (loki, fale) zajmuje mniej czasu i jest o wiele bardziej przyjemne niż prostowanie czy lokowanie, a i z efektu jestem bardzo zadowolona.  


Włosy po użyciu termoloków prezentują się właśnie tak. W kolejnych wpisach będziecie mogli zobaczyć efekt jeszcze dokładniej. Mam nadzieję, że przekonałam Was do zakupu termoloków, jeśli jeszcze się wahaliście. Macie pytania? Piszcie w komentarzach! :)

Cena na remington24.pl
124 zł z 198 zł
Gwarancja 3 lata 

Wpis jest wynikiem współpracy z marką Remington.
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka