18 kwietnia 2016

LINIA MIRACLE MOIST - AUSSIE 3 MINUTE MIRACLE MOISTURE & AUSSIE MIRACLE MOIST (TESTOWANIE Z GRONEM AMBASADORÓW EVERYDAYME)

"Chcesz od życia więcej? Zacznij od włosów!"

To motto Aussie - marki stworzonej dla dziewczyn, które chcą więcej od życia! :) Kilka dni temu odebrałam ambasadorską paczkę od EVERYDAYME z paczuszką pełną kosmetyków Aussie, czym chwaliłam się Wam już na INSTAGRAMIE. Wraz z dwoma tysiącami innych Ambasadorek jestem w trakcie testowania dwóch nowych produktów - intensywnej odżywki Aussie 3 Minute Moisture i szamponu Aussie Miracle Moist. Odżywka ma mieć najsilniejsze właściwości nawilżające ze wszystkich wariantów 3-minutowych odżywek Aussie, więc jest zdecydowanie warta uwagi! :) Świadczy o tym również fakt, iż obecnie jest numerem jeden w Wielkiej Brytanii. Cała linia Aussie Miracle Moist (szampon, odżywka, spray) ma pomóc intensywnie nawilżyć i wygładzić włosy, chroniąc kosmyki przed uszkodzeniami, oraz ma dbać o to, by włosy były zawsze w świetnej kondycji. Przy okazji następnego wpisu opowiem Wam więcej o szamponie i odżywce. Na ten moment napiszę jedynie tyle, że produkty pielęgnacyjne są zdecydowanie wspaniałe. Użyłam już dwa razy i jestem zachwycona. Dodatkowo zapach kosmetyków jest nieziemski - połączenie nuty pomarańczy, zielonego jabłka i melona sprawiło, że aromat bardzo przypomina mi zapach gumy balonowej! :)


Bądź ze mną na bieżąco:


Do własnego użytku otrzymałam:

  • intensywną odżywkę Aussie 3 Minute Miracle Moisture
  • szampon Aussie Miracle Moist
  • przewodnik projektu
  • książeczkę "badanie opinii"
Do przekazania innym otrzymałam:
  • 5 odżywek Aussie 3 Minute Miracle Moisture
  • 5 szamponów Aussie Miracle Moist
  • 15 ulotek z opisem produktów Aussie
Szampon, jak i odżywka są w trakcie testowania już u innych osób! :)
"Jeśli pokochasz linię Aussie, Aussie w zamian pokocha Ciebie i Twoje włosy"

Skrycie powiem Wam, że ja już pokochałam Aussie... Koniecznie musicie sprawdzić te produkty pielęgnacyjne na swoich włosach! :) Kosmetyki dostępne będą wyłącznie w sklepach Tesco (w sprzedaży od maja 2016) i drogeriach Rossmann (w sprzedaży od czerwca 2016). Ja jeszcze przez jakiś czas potestuję zarówno szampon, jak i odżywkę w różnych kombinacjach i za kilka tygodni stworzę obszerny wpis o produktach! :)
Do usłyszenia! :)
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka