16 sierpnia 2017

BELLA ARMATA INDIGO NAILS

W roli głównej przepiękny, głęboki odcień granatu, który dodaje każdej stylizacji nutki tajemniczości, a w macie podbije serce wielu z nas... Bella Armata, czyli żel w pędzelku z serii Arte Brillante Indigo Nails
 Bądź ze mną na bieżąco:Uwielbiam zdobienia wykonywane na mokro (tak zwany Sharm Effect - efekt akwareli). Na nieutwardzony X-White, czyli ultrabiały, bardzo mocno napigmentowany żel z Indigo Nails nanoszę pędzelkiem do zdobień Master NailArt 005 kropelki koloru nadając kształt, odczekuję kilka chwil, aż zdobienie się rozmyje i świetny efekt końcowy mam gwarantowany. Zdobienia z wykorzystaniem żelu X-White najlepiej wypadają w połączeniu z żelami do zdobień Arte Brillante. Zarówno X-White, jak i Arte Brillante nie mają warstwy dyspersyjnej, a to kolejna zaleta, ponieważ nie musimy dodatkowo nabłyszczać i przemywać zdobienia. W Indigo Nails znajdziecie 27 odcieni Arte Brillante:
Ja tym razem postawiłam na matowe wykończenie zdobienia. By wykonać mat, na nieutwardzone paznokcie (kolor) posypałam za pomocą kopytka Indigo kilka razy przezroczysty puder akrylowy Fashion Clear (do momentu, aż kolor przestał błyszczeć) i utwardziłam całość. Po wyjęciu z lampy, paznokcie przetarłam Wipe Off'em i... gotowe. Jak Wam się podoba?
Podoba Wam się efekt akwareli na paznokciach?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka