12 sierpnia 2017

PARADISE BEACH, ULTRAMARINA & BELLA ARMATA INDIGO NAILS

Morskie kolory i ombre. To jest to. Zestawienie perfekcyjne na wakacje. Połączenie trzech kolorów: Bella Armata, Ultramarina i Paradise Beach z Indigo Nails okazało się strzałem w dziesiątkę. Bella Armata to głęboki granat, Ultramarina wyróżnia się obłędnie niebieskim odcieniem, a Paradise Beach to połączenie turkusu z subtelną miętą. Skusiłbyście się na taką stylizację?
 Bądź ze mną na bieżąco:Kolekcja Arte Brillante została stworzona do zdobień. Głównie do micropainting'u, jednak żelami niezwykle szybko i łatwo wykonuje się ombre (pięknie się cieniują! :)), zdobienia strukturalne - zarówno wypełnienie, jak i precyzyjne kontury, a także większość zdobień 3D. Żele są gęste i tym samym bezproblemowo mieszają się ze sobą za pomocą narzędzia Mixing Tool. Uwierzcie, że można dzięki nim stworzyć tysiące różnych, nowych odcieni. Wyjątkowa formuła Arte Brillante sprawia, że po utwardzeniu w lampie nie pozostawiają warstwy dyspersyjnej, co zdecydowanie przyspiesza pracę. Cała kolekcja jest również bardzo mocno napigmentowana, co sprawia, że żele pokrywają paznokcia jedną, cienką warstewką. Wydajność żeli jest kolejną wielką zaletą. Warto nadmienić, że Arte Brillante należy nakładać jedynie na paznokcie wybudowane żelem, akrylem lub porządnie wzmocnione Protein Base. W Indigo Nails znajdziecie 27 odcieni Arte Brillante:
Kilka słów na temat stylizacji. Ombre wykonałam trzema kolorami Arte Brillante: Paradise Beach (dół paznokcia), Ultramarina (środek), Bella Armata (końcówka paznokcia). Kolorem podkładowym również jest żel z kolekcji Arte Brillante, a konkretnie White, czyli czysta biel bez żadnych domieszek. Zdobienie wykonałam gąbeczką do ombre z Indigo Nails cieniując ze sobą kolory sześć razy, by uzyskać jednolite przejście (cieniowanie, utwardzanie, cieniowanie, utwardzanie i tak na zmianę - sposób jest najlepszy). Ombre pokryłam niezastąpionym Wet Look'iem. Pięknie błyszczy, prawda? 
Jak podoba Wam się ombre?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka