19 sierpnia 2017

MAYBE BABY & SUGAR EFFECT INDIGO NAILS

Jak to się mówi - kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda? Ja kilka dni temu miałam swój pierwszy raz z kwiatowymi ornamentami na paznokciach. Nie wyszło tak jakbym tego chciała, ale... Od czegoś trzeba zacząć. Teraz będę intensywnie ćwiczyć, żeby stworzyć coś ładniejszego. Tym bardziej, że pasty do zdobień z Indigo Nails są takie fajnie i dają ogromne możliwości. 
 Bądź ze mną na bieżąco:


Będąc już w temacie past do zdobień Nail Art z Indigo Nails napiszę o nich kilka słów. Kolorowe żele do zdobień Nail Art konsystencją przypominają farby olejne. Są mega, mega gęste, nie rozpływają się i nie samopoziomują. To wszystko dzięki cząstce genialnej formuły Easy Shape, która została dodana do produktu. Dają szerokie możliwości przenikania barw i tworzenia złożonych faktur. Dzięki nim można stworzyć ostre, wyraźne krawędzie i wspaniale wypukłe zdobienia 3D. Pamiętacie moje morskie zdobienia z bryzą, muszelkami, krabem? To zasługa właśnie tych past. Uwielbiam je. W Indigo Nails znajdziecie szeroką gamę kolorów past:
Wracając jednak do stylizacji. Babyboomer stworzyłam kolorem żelowym Maybe Baby i białym żelem do zdobień Sugar Effect za pomocą gąbeczki do ombre. Całość pokryłam Wet Look'iem.
Używałyście kiedyś gęstych past do zdobień?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka