20 grudnia 2017

BABY BLUE, PIXEL EFFECT ŚNIEŻKA & GRAVITY INDIGO NAILS

Nieprawdopodobnie bardzo podobają mi się świąteczne zdobienia na paznokciach. Uwielbiam przeglądać wszystkie te zawijaski, magiczne bombki, choinki 3D, kolorowe łańcuchy, brokatowe renifery, śnieżynki. W tym roku (podobnie jak ostatnio) chciałam wywinąć się od tworzenia zdobień na swoich paznokciach na Święta, ponieważ moja dłoń nie jest jeszcze aż tak bardzo sprawna i proste, cieniutkie de facto linie w moim wykonaniu są grube i troszeczkę... koślawe. O dziwo, ostatnim razem wszystko odbyło się z tylko minimalnymi poprawkami, z czego bardzo się cieszę. Dlatego też możecie dziś oglądać... Świąteczne, mega brokatowe bombeczki w 3D. Całość powstała z użyciem produktów i akcesoriów do stylizacji Indigo Nails
 Bądź ze mną na bieżąco:Za każdym razem, gdy zdobię paznokcie zakładam, że coś pójdzie nie tak, dlatego rzadko robię zdjęcia poszczególnych kroków. Obiecuję jednak, że tutorial brokatowych bombek stworzę w najbliższym czasie na pewno. Tymczasem opiszę Wam co zastosowałam na poszczególnych paznokciach:
 1. Paznokieć palca wskazującego

  Użyte produkty: Baby Blue & Pixel Effect Śnieżka

  Na nieutwardzony lakier hybrydowy w odcieniu Baby Blue sypię za pomocą kopytka pyłek, w tym przypadku Pixel Effect Śnieżka. Czekam chwilę, aż drobinki zatopią się w kolorze i całość utwardzam w lampie UV/LED Indigo przez 90 s. Na koniec zmiatam pozostałości pyłku miękką szczoteczką.

 2. Paznokieć palca środkowego i serdecznego


  Pokrywam paznokieć lakierem hybrydowym w odcieniu Baby Blue (utwardzam) i Dry Top Super Shine, który nie posiada warstwy dyspersyjnej (utwardzam). Maluję sondą dwa kółka. Najpierw mniejsze kółko kocim okiem w odcieniu Gravity, po czym do nieutwardzonego przykładam magnes i dopiero utwardzam. Później drugie, większe kółeczko, również maluję kocim okiem Gravity, po czym na nieutwardzony posypuję Pixel Effect Śnieżka i całość utwardzam. Następnie za pomocą sondy i gęstego żelu budującego Take Your Time Builder uwypuklam bombki tworząc efekt 3D. Po utwardzeniu kulek z żelu, pokrywam je dodatkowo cienką warstwą Dry Top Super Shine. W tym momencie biorę w dłoń pędzelek 006 i obrysowuję za pomocą Arte Brillante Black Poison kontury bombek. Dodaję przy okazji "sznureczki", na których bombki zawisną, kokardki oraz ramkę wokół paznokcia. Na koniec pędzelkiem 002 i żelem Sugar Effect uzupełniam kokardki i "sznureczki", a także dodaję kuleczki śniegu za pomocą sondy. Poszczególne kontury każdorazowo utwardzam w lampie. Gdy całość jest już skończona paznokcia przemywam Cleaner'em SuperShine (po odczekaniu do jednej minuty od wyjęcia dłoni z lampy).

 3. Paznokieć palca małego i kciuk


  Pokrywam paznokieć żelem w pędzelku Arte Brillante w odcieniu Black Poison (utwardzam). Na czarny podkład nakładam kocie oko w odcieniu Gravity i do nieutwardzonego koloru przykładam magnes tworząc podłużny wzorek (utwardzam). Na koniec paznokcie pokrywam Dry Top Super Shine (utwardzam), a po odczekaniu do jednej minuty od wyjęcia dłoni z lampy, przemywam Cleaner'em SuperShine.
Jak podoba Wam się to świąteczne zdobienie?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka