8 grudnia 2017

DARK AMETHYST INDIGO NAILS

Nie zaskoczę Was na pewno, kiedy napiszę po raz kolejny, że... uwielbiam Gel Brush'e z Indigo Nails. Są niezawodne, cała kolekcja zawiera w sobie same wyjątkowe odcienie, a ich pigmentacja jest boska. W tym wpisie w roli głównej występuje Dark Amethyst - kolor perfekcyjny na obecną porę. Dark Amethyst to wspaniały, głęboki, ciemny fiolet (czy też bordo wpadające w fiolet) z subtelnymi, czerwono-różowymi drobinkami, które tworzą metaliczną taflę. Kolor na pewno trafi w gust każdej kobiety, która uwielbia ciemne paznokcie. A dlaczego by nie połączyć tak głębokiego koloru z najjaśniejszymi z kryształków Swarovskiego White Opal? Co sądzicie o takim połączeniu?
Bądź ze mną na bieżąco:


Kochane, czy słyszałyście już o tym, że kilka dni temu marka Robert Kupisz wyselekcjonowała pięć naszych lakierów hybrydowych i jeden niesamowity pyłek, do swojej kolekcji Winter 2018/2019 CROWN? To kolory prosto z wybiegu - inspirujące i wyznaczające trendy! Mowa o: 
  • Light Gold - brokatowy lakier hybrydowy w odcieniu klasycznego złota,
  • Rich Gold - brokatowy lakier hybrydowy w odcieniu miedzianego złota,
  • En Vogue - lakier hybrydowy w odcieniu rozbielonego nude'u,
  • London Bridge - lakier hybrydowy w odcieniu ciemnej szarości z dodatkiem nude'u,
  • Ecuador - lakier hybrydowy w odcieniu zgniłej, wypłowiałej zieleni,
a także pyłek:
Ja jeszcze nie miałam okazji nosić na paznokciach żadnego z wymienionych wyżej kolorów, ale... czas to zmienić! Lakiery hybrydowe właśnie dołączyły do mojej kolekcji i czas najwyższy wymyślić jakieś fajne połączenie.
Lubicie nosić ciemne kolory na paznokciach?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka