22 grudnia 2017

GLAM ROCK INDIGO NAILS

Glam Rock to wybór dla odważnych. Nietuzinkowy, brokatowy odcień lakieru hybrydowego z Indigo Nails to rewelacyjny pomysł na niebanalną stylizację na Święta i Sylwestra. Spotka się z zainteresowaniem fanek bardzo ciemnych kolorów i tych, które wypróbowały już wszystkie odcienie czerwieni i szukają czegoś nowego. Glam Rock nie potrzebuje żadnych dodatkowych ozdób, ponieważ solo prezentuje się wspaniale. Warto zwrócić uwagę na jego wspaniale mieniące się drobinki w odcieniach czerwieni, srebra i ciemnego brązu. Glam Rock to zawsze pomysł trafiony w dziesiątkę.
 Bądź ze mną na bieżąco:


Jestem zakochana bezwarunkowo w brokatach Indigo Nails. Obiecałam sobie, że w Nowym Roku wypróbuję wszystkie odcienie, a jak na razie mam za sobą jedynie kilka. Koniecznie zobaczcie i dajcie znać, który z dotychczasowo malowanych przeze mnie podoba Wam się najbardziej:
Za każdym razem, malując paznokcie Glitter'ami, jestem pod ogromnym wrażeniem. Na pochwałę zasługuje nie tylko ich formuła samopoziomująca, która ułatwia aplikację, ale także rewelacyjna pigmentacja. Czy wiecie, że Glitter'y z Indigo Nails pięknie pokrywają płytkę paznokcia już przy pierwszej warstwie? Jedno pociągnięcie pędzlem gwarantuje nam zadowalający efekt, a to zdecydowanie ułatwia i przyspiesza pracę. Aplikacja glitter'ów jest bezproblemowa. Drobinki, które wydawać by się mogło, że będą przeszkadzać w nakładaniu lakieru hybrydowego, są drobniutko zmielone i nie migrują. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i wypróbujcie któryś z Glitter'ków na Święta (Catwalk - przepiękną czerwień, Shanghai - odcień głębokiego granatu, Emerald- butelkową zieleń, Night Out! - fiolet, srebra: Silver Cha Cha i Silver PrincessRich Girl - odcień różu, Glam Rock - brąz, zielenie i błękity: Wonder WomanStormGreen Lantern Istambul, złota: Oh My GoldLight Gold i Rich Gold). Stylizacja na pewno przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. A dodatkowo... Glitter'y nie potrzebują żadnych dodatkowych ozdób, by wyglądać zniewalająco solo! 
Co wyczarowałyście na swoich paznokciach na Święta?
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka